Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nem normális dolog, hogy...

Az nem normális dolog, hogy akiket bántanak, én azokat betegesen megvédem?

Figyelt kérdés

Mert egyre többet látom, hogy akik védelemre szorulnának, mert gyengék, bántják őket, nincs meg a képességük, stb..azokon nemhogy segítenek, hanem hatalmasat rúgnak beléjük, és rengetegen teszik ezt. És ha ez sikerül nekik, boldogok, és fel van dobva a napjuk.

Egy gyenge, sebezhető személy olyan reakciót vált ki emberekből, hogy nem is tudom..ellenszenvet éreznek iránta, meg spekulációt, vagy nem tudom megmagyarázni, mit.



2016. máj. 19. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen normalis dolog teljesen. :)

Legalabb te foglalkozol veluk. :)

2016. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha betegesen csinálod, akkor nyilván nem normalis dolog.
2016. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Sztem ennek ellentéte nem normalis.
2016. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Te egy nagyon kedves és jószívű ember vagy! Hidd el, lesz aki ezt megfelelően fogja értékelni! Teljesen normális vagy. :)

Csak sajnos vannak azok az emberek, akik teljesen az ellenkezőjét csinálják, és ezek mellé állnak többen.. Csak óvatosan!

2016. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nem hinném, hogy az lennék teljesen, hajlamos vagyok nagyon agresszív lenni, ha bántanak valakit, és úgy megvédeni őket.
2016. máj. 19. 09:43
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
De mit takar a "betegesen"?
2016. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem bántam volna, ha a gimis éveim alatt, lett volna mellettem egy hasonló mentalitású ember, mint te :)
2016. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Kamaszkori világmegváltó törekvések. Kinövöd...
2016. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hol láttad írva a koromat? mikuka?
2016. máj. 21. 04:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nekem a betegesen azt jelenti, hogy valakit bántanak, te meg elvágod az ered, és elé ugrasz, hogy "ide, minden keserűséget rám!".


Máshogy nem tudom, hogy lehet betegesen védeni.

2016. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!