Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondjam a szemébe, hogy...

Mondjam a szemébe, hogy egyáltalán nem érdekel és hagyjon békén?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj, akit edzésen ismertem meg és akkor még el is voltam vele. De az utóbbi időben egyre többet ír, úgy hogy kb. már nem is beszélgetünk. Mostanra pedig tipikusan úgy viselkedik, mint én amikor nekem jön be egy csaj.

Tehát mondjam meg kerek-perec, hogy egy cseppet sem érdekel és hagyjon nyugton? Mert akkor baromi sz*r érzés lesz ha újralátom, de legalább elmondtam az őszinte véleményem, még ha lelkileg meg is sértettem. Ellenben, ha inkább nem mondok neki semmit, és egy kicsit passzívan is állok hozzá, ő akkor foglalkozni fog velem, és ez kezd már kissé idegesíteni.


2016. máj. 22. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is tudod a választ, csak megerősítésre vársz.


Igen, mondd meg neki szerintem, hogy nem-igazán érdekel téged ő, az a legtisztább.

2016. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy megismerkedtèl egy csajjal és alakulóban van valami
2016. máj. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közöld vele, nem vagy nyitott felé.
2016. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, amit neked szoktak mondani azok a csajok, akiknek csapod a szelet és akiknek nem jössz be és elküldenek :)
2016. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!