Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Michael Jackson jó ember volt?

Michael Jackson jó ember volt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 15:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Úgy hogy mondjuk egy rosszindulatú ember nem menti más emberek életét.És ő marhára nem csak hirdette a békét és a szeretetet hanem már kiskorában sírva nézte a szegényeket, betegeket a tv-ben és megfogadta hogy segíteni fog nekik és ehez egész életében hű is maradt.

És valóban igaz hogy én személyesen nem ismertem de meg se tudom számolni hogy hány ember van aki ismerte és csak jókat mondott róla.És mivel ártatlannak találták valószínűleg nem volt pedofil.Gondolhatod hogy pszichológusokkal is megvizsgáltatták akik-és ezt egy Michael-ről szóló könyvből idézem- megállapították hogy lelkileg egy 10 éves kisgyerek szintjén van és emiatt pedig semmi nem áll tőle távolabb mint a pedofília.És ézenkívül szerinted a megtarthatta volna a gyerekei felügyeleti jogát ha a csak egy icipici gyanúja is felmerül a tényleges gyermekmolesztálásnak?De ha egy kicsit is utnnanéznél a dolgoknak és nem csak kb annyira érdekelne hogy elolvasol minden pletykát a szenylapokból akkor te is láthatnád ami tök egyértelmű: hogy a vádlói csak a pénzére hajtottak amit az egyik gyerek már be is ismert illetve hogy egy összeesküvés volt ellene az egész.Olvasd csak el: Aphrodite Jones A Michael Jackson Összeesküvés című könyvét.Jó persze tudom hogy te azt a 300 oldalas könyvet úgysem fogod elolvasni de akkor legalább ne mondj róla ilyeneket mert hála a hozzád hasonlóknak egész életében csak szenvedett.Annyi bántást pedig nemhogy ő hanem senki nem érdemelne.Ha csak egy kicsit utánnanéznétek hogy mennyit segített ő másokon...

2016. máj. 30. 15:35
 22/23 anonim ***** válasza:
77%
Legjobb. Példaképnek tartom. Amiket sikerült elterjeszteni róla, a negatív dolgok ,az tutira csak kamu volt.
2016. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Helyes válasz ***** válasza:
Nem volt "jó" ember.(Elsőre durván hangzik,de...)Csak egy jó van de az csak félig ember.A többiekben mint mi,a jóság csak bizonyos szintig van jelen.Ki mennyit gyűjt be belőle.Rajtunk múlik.Cselekedetek mutatják meg,ki milyen ember.Mellébeszélés nincs.
2016. jún. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!