Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire osszetett az emberi...

Mennyire osszetett az emberi szemelyiseg? Velem van a gond vagy mindenki ilyen?

Figyelt kérdés

Szoval.Az lenne a kerdesem,hogy mas is ilyen,vagy velem van baj.

Az a helyzet,hogy 16 eves fiu vagyok es ugyerzem nincs szemelyisegem.Azaz van,de annyira sok mindenbol all ossze,hogy nem lehet meghatarozni.

Olyan mintha a szemelyisegem folyna bennem es mikor mi torne fel bennem a sok tulajdonsag kozul.Emellett azt erzem,hogy masnak stabil szemelyisege van,nekem meg a baratnomnek meg nincs.En vagyok hulye?

Emellett a szemelyisegem is furcsa dolgokbol tevodik ossze.Emberek kontrolalasa(baratnom szerint apam is ilyen) ,percenkent valtozo dontesek(donteskeptelenseg),hangulatingadozasok,nagyon konnyen kepes vagyok az ujjam kore csavarni barkit,muszaj neha valakit bantsak lelkileg,neha valakit ossze kell torjek.Azt szeretnem,hogy mindenki imadjon s oda legyen ertem,gyakran probalok forditottan hatni az emberekre (pl."kerlek hagyj beken,ne kozelits,baj lesz"-es tudom,hogy a masik kozeliteni fog azertis).Emellett sokat hazudok azert,hogy megvedjek masokat(elmeletben,valosagban gondolom izgalmas a helyzet,kell az izgalom az eletembe es csak igy birom magam kiszedni a razos helyzetekbol).Meg neha vannak haragkitoreseim.Kissebb koromba megrosszabb volt.Szeretek jatszani emberekkel,bemeselni nekik valamit,masnak allitani be magam mint aki vagyok stb.Es ugyerzem,hogy ez,amit leirtam meg mindig csak kis reszem.


Minden ember ilyen,vagy velem van a gond?Őrült vagyok?


2016. máj. 27. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem minden ember ilyen. Veled van gond.
2016. máj. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem örült vagy, csak kamasz.
2016. máj. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoval ez elmulik?S kialakul valami ertelmes belolem?Mert azt erzem,hogy nagyon hasonlitok apamra,o is kb ilyen.De remelem ha novok,az segit a helyzeten.
2016. máj. 27. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy vannak örökölt adottságaid, de hogy mi lesz belöled, az sokban töled is függ.

Ha neked egyes hajlamok nem tetszenek magadban, akkor dolgozz ellenük, a pozitív tulajdonságaidat fejleszd és olyan emberré válj, amilyenné akarsz - ez ugyanis nagyrészt rajtad múlik.

Az csak a gyönge, akarattalan emberek magyarázta, hogy "ilyen géneket örököltem".

A gének ugyan adottak, de hoyg hogy használod ki az ezekben lévö lehetöségeket, az mßas csak töled függ.

2016. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!