Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek -. -?

Csak engem idegesítenek -. -?

Figyelt kérdés
Manapság mindenhol csak túlsminkelt nyafogós plázacicákat és 2m-es ecsetfejű pávákat látok akik mellesleg lassan úgy néznek ki mint a lányok. Csak engem idegesítenek? Ha néha fellépnek Facebookra ott is csak hülye csücsörítös selfieket lehet látni... Ráadásul engem a kommentek és a mai generáció beszéde is úgy idegesí pl. Adom (??? Mit adsz en meg veszem -.-) fullos,nagyon 10-es(?) aztán ehhez jönnek a drágám,életem,szivecském,nyuszikám amit megint nem tudok sehova tenni szerintem ez már dzánalmas de ott van még a sok hesteg és az imádási,szeri van ...Urisren emberek szerintem ez irtó gáz vagy csak én látom így és én vagyok a fura mert nem járok 20 ezer forintos kis toppokban ami semmit se takar meg a térdemnelkiszakított gatyában (ami megint szerintem nem menő Hanem már gáz) és 1 kilós arany nyakláncokba meg tű egyenes vasalt hajjal műkőrmökkel és a legújabb hiper szuper iphonnal és valami márkás Vans,Convers vagy Nike cipőbe? Én lennék a fura idióTa mert nincs benne minden mondatomba a g*ci b*zdmeg és az egyéb fenti szólások és nem öltözködöm így ? 16L

#Facebook #plázacica #Mai fákatalok
2016. máj. 27. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem neked ahhoz semmi közöd, hogy ki hogyan sminkeli magát, öltözködik, etc.

Minden kornak megvan a divatja, ennek is, ahogy olyanok is vannak, akik nem akarják követni. És ez rendben is van.

Viszont ami szerintem nagyon gáz, hogy nem központozol, amikor ilyen hosszú szöveget írsz, így érthetetlenné téve a mondandódat. :(

2016. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem is azt írtam hogy márpedig ne sminkeljék magukat meg ne öltözzenek így csak nekem személy szerint nem tetszik. Ez nem azt jelenti hogy megszbom ki mibe legyen... Persze nincs hozzá közöm nem mondtam egy szóval hogy van csak nem tetszik és kérdeztem hogy ez csak engem idegesít-e? Amúgy meg siettem azért írtam így, de szerintem nem olyan nehéz kivenni... Most nem akarok vitát kezdeni csak megint semmi köze nem volna a válasznak a kérdéshez.
2016. máj. 27. 15:36
 3/14 A kérdező kommentje:
Volt*
2016. máj. 27. 15:41
 4/14 Roland G. ***** válasza:
100%

Ízlészavaros mind.Ne foglalkozz velük.

Stílus és egyéniség nulla!

2016. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem unjátok még? Komolyan, minden nap kiir valaki legalább egy kérdést ezekről, azt várva, hogy mások megerősitsék, hogy ő a normális. Szerintem alapitsatok valami klubbot és ott beszéljétek ki az iphone-os ribiket meg az ecsetfejű páwákat..
2016. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem is csak azért zavarnak mert annyira lenézőek és irritálnak.Én tipikusan az a fiús sportos lány vagyok (focizok) és elegem van hogy ezek egyfolytában hülyének néznek és kibeszélnek. Komolyan ezeknek nincs is igaz barátjuk egymást folyamatosan kibeszélik a hátuk mögött. Sajnos az én osztályomba 1-2 kivétellel mindenki ilyen és engem találnak meg piszálásra. A fiúk is dettó ilyenek. És igazából már elegem van hogy itt nyafognak egész nap. Egyszer beleesett a kukába egy lap és ott kérlelték hogy légyszi vedd ki mert nagyon undi es nem nyúlok bele mikor semmi nem volt a kukába csak papír...
2016. máj. 27. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton velül foglalkozol, a saját életedet keseríted meg. ;)

Első voltam.

2016. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék és nem is szoktam velük foglalkozni csak már annyira elegem lett belőlük és kiváncsi voltam hogy csak engem idegesítenek -e. De mindegy nem érdekelnek csak zavarnak minden egyes nap nem csak azért mert így öltözködni hanem mert lenézik és piszkálják aki nem ilyen
2016. máj. 27. 16:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez a korosztály még nagyon kiforratlan,keresi önmagát. Nagyon befogadókészek,és amit eléjük raknak,azt mint be is tolják. Azt hiszik most,hogy csak ez a jó,ezt kell követni. Ha te nem akarod,neked nem kell. Ennyi.

Az én Facebook-omon nem látni ilyeneket,mert én 30 éves leszek,nekem mások az ismerőseim is nyilván...

Nálunk teherbe esnek,szülnek,házasodnak,vagy éppen kőkemény vadmacska szinglit játszanak,vagy önjelölt fitnesz modellkednek. És szerintem nálunk is mindenki hülyének néz mindenkit a nézetei miatt.

2016. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni.
2016. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!