Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek érdekesebb az...

Hogyan legyek érdekesebb az emberek számára?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy mindenki unalmasnak tart, sokan ezért sem jönnek el velem sehova. Változtatni szeretnék ezen, de nem tudom hogyan lehetnèk érdekesebb.

Alapból nem vagyok benne bulikba mert nincsenek is igazából baràtaim. Nem is tudom hogyan szerezzek :/

Szerintetek hogyan legyek érdekesebb?

16 l



2016. máj. 29. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj, olvass, szerezz új hobbikat, sportolj. Ha új hobbiban gondolkozol próbálj olyat keresni amihez társaság kell és egy ilyen témájú fórumon lehet találsz haverokat.
2016. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj másoknak megfelelni. Ne akard másnak mutatni magad, mint ami vagy. Magad számára válj érdekessé, értékessé elsősorban. Ha látják, hogy jól érzed magad a bőrödben, akkor sokkal kívánatosabb lesz a személyiséged, jobban fognak hiányolni mindenhonnan.
2016. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled, valószínüleg nem a megfelelő körökben keresed a helyed, ennyi idősen ez elég gyakori, idővel megtalálod majd azokat az embereket, akik önmagadért fognak kedvelni, nem pedig egy üres, egyéntelen maszkért. Semmivel nem több, nem értékesebb nálad a másik, csak azért, mert más az érdeklődési köre...azért tűnhet mégis "csábítónak", mert elfogadta magát így és nem azon töri a fejét, hogyan felelhetne meg másoknak.

A lehető legrosszabb, amit tehetsz, az az, hogy mások elvárásaihoz alakítod az egyéni személyedet, mások elvárásainak akarsz megfeleni..ezzel örökké boldogtalan leszel! Fogadd el önmagad, ha belső éned ragyog, kívül is meglátszik majd, hidd el, ez számít igazán!

Biztosan te is tudod, hogy minden, minden élőlény, ember egyedülálló, megismételhetetlen, értékes a maga módján. Nem vagyunk egyformák, éppen ezért vagyunk változatosak, egyéniek, megismételhetetlenek. Te is az vagy. Ezért is értelmetlen dolog magunkat másokhoz viszonyítani, ezzel csak egy hamis önképet kapunk. Légyeges, hogy megtanuld: nem szerethet téged mindenki.  Lehetsz te a világ legfantasztikusabb szilvája, érett..., zamatos..., kívánatosan édes, és kínálhatod magad mindenkinek, de ne feledd: lesznek emberek akik, nem szeretik a szilvát. Meg kell értened: hogy te vagy a világ legfantasztikusabb szilvája, és valaki akit kedvelsz nem szereti a szilvát, megvan rá a lehetőséged, hogy banán legyél. De tudd ha azt választod, hogy banán leszel, csak középszerű banán leszel. De mindig lehetsz a legjobb szilva. Vedd észre, hogyha azt választod, hogy középszerű banán leszel, lesznek emberek akik nem szeretik a banánt. Töltheted életed további részét azzal, hogy igyekszel jobb banán lenni, ami lehetetlen hisz te szilva vagy. Elvont hasonlat egy kissé, viszont remekül szemléleti a dolog velőjét. :) 

Bízz magadban, ne legyél könnyen hajlítható nád lenni, ne akard a tömeget követni, bízz magadban, próbálj a számok között magad lenni! Ha elfogadod magad, belül ragyogni fogsz, boldog leszel és ez bizony látszani fog! Sok sikert! :)

2016. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám 20 éves vagyok . Van 1 éve barátom és ő tényleg a legjobb barátom is viszont néha hiányzik ,hogy társágban legyünk és ,ha vagyunk is én nem érzem ott jól magam ,amin szeretnék változtatni csak én sem tudom,hogyan .
2016. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!