Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan vannak ilyen...

Most komolyan vannak ilyen szűklátókörű emberek? Miért nem képes valaki elfogadni, aki nem úgy gondolkozik mint ő? 18/l

Figyelt kérdés

Csak hogy egy példát mondjak erre.

Valamelyik nap láttam, hogy egy csaj kiposztolta fb-n, hogy elküldött egy meztelen képet magáról az ismerősének (ezt a képet egyébként fb-n cenzúrázta). Akárhogyis ez az ő magánügye, azért minden rosszindulat nélkül mondtam neki, hogy ez undorító. Felőlem küldözgessen ilyen képeket magáról, de nem kell ország-világ tudtára adni, hogy ő miket csinál.

Az ismerősei pedig betámadtak, hogy ez nem undorító, csak büszke a testére, és egy olyan embernek küldte, akit ismer.

Hát nem tudom, én soha sem küldenék magamról ilyen képet senkinek, akár ismerem, akár nem, mert ez a mi privát dolgunk.


A lényeg, hogy engem nem érdekel, ha valaki azt gondolja, hogy ez nem undorító, csak az zavar, hogy nem akarják elfogadni, hogy én nem így gondolom, és így engem kezdenek el szivatni, pedig csak a véleményemet mondtam el. Ja bocs azt hittem szólásszabadság van.


Nagyon sok ilyet tapasztalok, hogy ha valakinek nem tetszik a másik véleménye, akkor előbb bunkó módon lealázzák, anélkül, hogy ismernék, minthogy normál körülmények között beszéljenek erről.


2016. máj. 31. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ne ítélj, hogy ne ítéltess.
2016. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ez tipikuan az a kérdés, amikor rád jobban vonatkozna, mint a másikakra.


Az ugyanis szüklátókörüségre utál, ha azon háborogsz NYILVÁNOSAN, hogy más magáról közzétesz meztelen képeket.


Az, hogy egyesek szerint ez nem gond - és ematt megint elkezdtél hözöngeni - megindcsak az, hogy te nem tudod elfogadni más véleményét.


Az addig rendben van, hogy neked az a véleményed, hogy nem helyes meztelen képeket nyilvános oldalon mutogatni - de ezt a véleményedet tartsd meg magadnak adig, amíg nem kérdez rá valaki.

2016. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

Üdvözlet az ostoba liberálisok világában :)

Na ők ilyenek, nyomják le az emberek torkán a másságot, de akitől ez életidegen, az a fő ellenség!

Szerinted miért van az, hogy én például nem kedvelem a melegeket, és ha ezt ki merem mondani, szemétláda vagyok? :) nekem hányingerem lesz attól, ha két férfit látok csókolózni. Ez bűn?

2016. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Igazad van, szerintem is undorító.

Az pedig szomorú, hogy az eltérő véleményed miatt még bántanak is. Véleménynyilvánítás terén itt is gyakran történnek hasonló "események".

2016. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

"Most komolyan vannak ilyen szűklátókörű emberek? Miért nem képes valaki elfogadni, aki nem úgy gondolkozik mint ő?"


A kérdésed paradox. Felteszed majd utána részletesen ecseteled mást mi miatt nem fogadsz el... Nem tökmind1 ki mit rak ki magáról? A csaj aki kirakta gáz, naés! Törlés és nem zavar tovább az életedben.

2016. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!