Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van így?

Ez miért van így?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során mindig csak szívtam, suliban olyan osztályokba kerültem, melyek mindig kivívták az iskola legrosszabb osztálya címet.

Már ovodától kezdve piszkáltak a közösségekben az ilyen nagyhangú, magas önbizalmú, jó kiállású emberek.

Megfigyeltem hogy más osztályok a suliban teljesen normálisak voltak, átlagos emberekkel, akiknek nem mások szekálása és a tanárok kiidegelése volt a céljuk.

Középiskolában nap mint nap megaláztak, csúfoltak én voltam az osztály fogyatékos autistája, akit mindenért kiröhögtek.

Az utcán is bevonzottam az ilyet, megismerkedtem egy társasággal, akik késöbb elkezdtek szeálni. Körbeálltak leköpdöstek.

Régen nagyon megbíztam az emberekben ezt ki is használták gyalran megloptak.

Olyanok aláztak meg akikben megbíztam, haveromnak gondoltam.

Volt hogy elhivtak házibuliba és kiderült hogy csak azért hivtak el hogy legyen kit csesztetni. Leöntöttek fagyállóval, megdobáltak rohadt étellel, földdel, lelocsoltak vízzel, szétvagdosták a ruháimat.

Középiskolás koromban majdnem kirugtak azért mert nem jártam be az iskolába a szorongásaim miatt.

Általános suliban még naivabb voltam.

Mostani közösségben is van olyan aki nem birja ki hogy ne szóljon be.

Ezeken kivül még több. Problémám is van irhatnám egész nap.


Többféle pszichés gondom is van szerintem. Nem merek megszólalni társaságban, pánikolok, befeszülök ha beszélnem kell közösségben. paranoiás vagyok, depressziós, nem vagyok képes összefüggően beszélni, meggyötört fejem van. Mondhatjuk ugy hogy 20 éves koromra meghaltam.



Van olyan hogy bevonzom az ilyen embereket, vagy minden ember ilyen?


2016. máj. 31. 15:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán miért van ez
2016. máj. 31. 15:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt a "helyzet", főleg általános iskolában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okozjatja ezt a megfelelési kényszer?
2016. máj. 31. 15:14
 4/8 anonim válasza:

Sajnállak nekem is volt ez így...:(

Az emberekben van egy ilyen gondolat (ami manapság csak erősödik), hogy ami nem megszokott az nem jó. Pedig ez egyáltalán nem igaz és hülyeség! Sok kitartást! :)

2016. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen középsuli végén, pánikbeteg voltam aztán első 3 hónapban kb. bent se voltam :D

De amúgy írhatnál arról hogy miért találnak be pont téged. Fiú vagy vagy lány? esetleg csúnya?(no offense) Dagi? Csinálsz olyat ami miatt felhívod magadra a figyelmet? pl. röhögésed furcsa, öltözködésed nagyon eltér, valami?

Meg mégis hol élsz te? Mert nálunk azért nem köpnek le senkit még akkor se ha az ember a legalja.

Addig nem nagyon tudok személy szerint segíteni, ameddig ezeket le nem írod.

2016. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért. Engem sosem lehetett volna megdobálni romlott étellel mert a gyerek nem úszta volna meg... :D
2016. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az bizony tény, hogy nem szabad mindenkiben megbízni feltétlenül, vagy legalább az elején nem. Szerintem te csak egy igen nagyon rossz környéken nőttél fel! Talán máshol nem olyanok az emberek.

Nagyon sajnálom ami történt, de nagyon sok kitartást! Remélem te nem akarod majd megboszulni mindazt amit tettek veled. Ne aggódj, szívni fognak majd egyszer mindamiatt, amit tettek. Ha már akkor azt te nem is fogod látni, de nem fogják megúszni szárazon...

:)

2016. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köpdöstesd magadat !
2017. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!