Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy kezelitek a rosszindul...

Ti hogy kezelitek a rosszindulatú pletykákat?

Figyelt kérdés
Csak azért mert nő vagyok (és csak mert nem olyan ronda mint a bűn, de nem öltözködöm r.b.ncosan vagy ilyesmi) és külföldön dolgozom, már egyből azt terjesztik a faluban ahol laktam, hogy k.rv.nak jőttem ki. Termèszetesen sosem csinálnék ilyet, csomagoló vagyok egy gyárban. Nagyon rosszul esik. Próbálok nem foglalkozni vele, de nagyon bosszantó. Utálom ezt a pletykás népséget! Sok irigy szerencsétlen. Legszívesebben szembe köpném az ilyet ha tudnám egyaltalán ki találta ki. Hogy lehet ezt normálisan kezelni?
2016. jún. 3. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele.


savanyú a szőlő nekik a falujukban. irigyek, mert elindultál abba az irányba, amit ők is szeretnének, csak hülyék hozzá


neked ott kint nem visszafelé kell tekintgetni, csak előre.


nem kell minden szerencsétlen embert megérteni. tegyél rájuk, és előre menj, hogy megvalósítsd a céljaidat

2016. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MZ.per.X ***** válasza:

Az ilyet szimplán le kell szarni. Megfelelni úgysem tudsz nekik, nem is kell, a lényeg hogy élvezd az életed, ők meg hagy mondjanak amit akarnak.


Sőt, az a legjobb ha látják hogy leszarod őket és a véleményüket, mert csak saját magukat fogják ezzel idegesíteni.

2016. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok nem foglalkozni ezekkel, de nem egyszerű. Ilyenkor jövök rá milyen rossz lehet a bulvárújságokban szereplő híresebb embereknek, amikor mindenféle valótlanságot állítanak róluk.
2016. jún. 3. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet ezt kezelni.Az irigy pr0li,és az irigy paraszt hazánkban nem újdonság.Legyél fideszes,és szivatsd őket :)
2016. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pletyka nem lehet rosszindulatú. Nincs tudata.

Sehogy. Valótlan dolgokat állítanak. Számomra nem léteznek.

2016. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leszaráson kívül nem tudsz mit csinálni. Aki közelebb áll hozzád, az úgy is tudja az igazat. (+ mindig, mindenhol vannak és lesznek is ilyen emberek, nemcsak itthon)
2016. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

Sehogy, nem foglalkozok velük. Te tudod, hogy nem igaz, te ismered magad, hogy milyen munkát végzel, innentől kezdve nincs min megsértődni. Biztos vagyok benne, hogy a számodra fontos emberek, barátaid is tudják, mit csinálsz, úgyhogy innentől kezdve tök mindegy, ki mit terjeszt rólad.

(Mikor betegség miatt fogytam olyan 5 éve, rólam azt terjesztették el, hogy anorexiás vagyok, ami nekem nem esett rosszul, mert én tudtam, hogy mi az oka a fogyásnak, viszont ez a pletyka baromi bántó és tiszteletlen azokra nézve, akik tényleg anorexiás betegek, úgyhogy ebből a szempontból viszont hihetetlenül ízléstelennek találtam)

2016. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5. válaszoló

Egy letyka akkor rosszindulatú ha terjesztője rosz indulatból terjeszti nyilvánvalóan.

És a rosz indulatnak mindig van valami oka.

Ha irigységről van szó, akkor az illetőnek visszább kell fognia az ő jólétének a híresztelését.

Ha szimpla utálatról, akkor meg kell keresni, az utálat okát, és valamilyen szinten csillapítani azt.

Egy pletykát nem lehet megállítani csak a terjesztőiket lehet leállítani.

2016. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!