Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért lehet ez...

Szerintetek miért lehet ez (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Egy ideje már van egy nagyon idegesitő tulajdonságom. Rengetegszer fordul elő velem, hogy társaságban egy idő után teljesen passziv leszek, magamba fordulok, és kb egy robottal leszek egyenlő. Ha ez elindul nagyon nehéz kiszakadni belőle, és kb csak azon jár az eszem, hogy hogyan juthatok ki a társaságból. Vannak gondjaim, depis vagyok néha, de társaságban ezek eddig nem jöttek elő, és jó is volt igy. Most bármit megtennék, hogy újra a régi legyek, de ha beindul a folyamat, szinte lehetetlen kirázódni belőle. Szerintetek mit tegyek?

2016. jún. 3. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozzaalasod valtoztasd, elj tudatosan.
2016. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva voltam így. Régebben utáltam a társaságot, gyűlöltem megszólalni, én is kb azt éreztem, hogy minél hamarabb tűnjek el, és depisnek éreztem magam.

Próbáld lefoglalni magad azzal, hogy keresel magadnak valami hobbit, vagy valami dolgot amit szeretsz csinálni, mikor érzed, hogy depis vagy.

Gondolj olyan élményekre, amelyek téged felvíditottak, örömet okoztak.

Próbáld leküzedni, ha erősnek érzed magad, a depit, ha pedig nem sikerül menj szakértőhöz.

2016. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!