Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van akit nem kamaszként...

Más is van akit nem kamaszként hanem inkább húszon évesen ért el az identitáskrízis?

Figyelt kérdés
Kamasz koromba nem emlékszek hogy jelentősebb ideig éltem volna át ilyet, megtaláltam a stílusom, a szubkultúrát amit képviseltem és abba tök jól elvoltam egész kamasz koromba. Aztán ahogy átléptem a 18-at, és kicsit megkomolyodtam, úgy éreztem "kinőttem" abból az életérzésből amit addig képviseltem. Azóta tart ez az állapot, nem találom önmagam. Boldogtalan vagyok, motiválatlan. Aki szeretnék lenni, az nem tudok. Komoly akadályozó tényezői vannak, és kétségeim is vannak afelől hogy biztosan boldog lennék abba az állapotba. Szóval elveszettnek érzem magam a világba nem találom a helyem. Volt valaki így? hogy sikerült kilábalni belőle?
2016. jún. 6. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem kamaszkorom óta tart. Nem tudom, ki és mi akarok lenni, hogy mit várok az élettől. Ennyi idős korra már ki kellett volna alakulnia, lassan mindenkinek van egy meghatározott világképe, stílusa, egyénisége, én pedig még mindig csak sodródom.
2016. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
üdv a klubba :D
2016. jún. 6. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Te nagyon vidéki vagy, ugye? :D

Amúgy kezdd el azt amit szeretnél. Nem igazán írtad le hogy miért nem sikerülhet. Ha asztronauta akarnál lenni, akkor még megérteném :D

Nekem is volt ilyenem régen, úgy lábaltam ki belőle, hogy döntöttem melyik lenne a legideálisabb és az úton haladtam.

2016. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem egy Budapest, de a top 3 legnagyobb vidéki város egyikébe élek, megyeszékhely, nem tudom miből szűrted le hogy "nagyon vidéki vagyok"....
2016. jún. 6. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem már volt többször is.

Középiskoláskoromban. Hogyan tovább, mit kezdjek magammal az iskola után.

Felnőttként. Jó úton haladok-e? Jó-e itt, ahova eljutottam? Ki vagyok? Ki lettem?

2016. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja nem sértésből, vannak Szegedi meg egyéb helyekről barátaim és ők is másképp beszélnek :D Pl. nálad lehagyod az N-t a szavak végén. Pl. klubban, koromban, világban. Meg emlékszek-et írsz emlékszem helyett. Nem kötekedésből, nekem mindig tetszett ez hogy másképp mondanak dolgokat :D
2016. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet csak az én nyelvi inkompetenciámnak tudható be.
2016. jún. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!