Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretnek enni a...

Miért nem szeretnek enni a soványak?

Figyelt kérdés
nem kisgyerekekre gondolok hanem olyan 12 év körüli gyerekekre akik nem szeretnek enni, laposak és soványak. Én szívem szerint ennék amikor látok kaját de azért csak nem :D

2016. jún. 7. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
mert nem éhesek.
2016. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez inkább nézetbeli különbség. Egy dagadtnak minden sovány kóros. Egy ropinak meg minden dagadt kóros. Most akkor döntsd el hogy kinek van igaza.

Egy 12 éves még fejlődésben és növésben van. Lehet 18 éves korára kialakul a normális alkata. Vagy szereted a gyerekeket baxogatni te perverz pedo?

2016. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem b+ :) kössz hogy idepofáztál azért ;D
2016. jún. 7. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Én se szeretek enni, csak amikor éhes vagyok. De amúgy rengeteg oka lehet. Gének főleg. De lehet, hogy sokat iszik az illető, napi 1,5-2 liter folyadék mellett kevesebbet vagy éhes, mint ha nem iszol eleget.
2016. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
En mar 12 evesen is kcalt szamoltam nehogy elhizzak. Lehet ok is fogyoznak.
2016. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért soványak, mert nem zabálnak egész nap, nem pedig fordítva.
2016. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kösz végre értelmes válaszok :D
2016. jún. 7. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincs étvágyuk. Bár én személy szerint hiába zabálok, nem hízok. Vannak ilyen alkatok.
2016. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Miből gondolod, hogy nem szeret enni? Én pl. vékony alkat vagyok, ezt örököltem, az étvágyammal - ha nem voltam beteg - nem volt baj, de rám is mondogatták, hogy biztos nem eszek eleget, pedig egyszerűen csak soha nem voltam hízékony.
2016. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Igaz én már egyetemista vagyok, ráadásul férfi, de világéletemben utáltam enni. Persze gyors kajából (hamburger, pizza stb.) én is meg tudnék enni naponta legalább 2-t, de egyrészt hosszú távon qrva drága lenne (naponta legalább 1500), ellentétben anyám főztjével, viszont nem is tudnám elképzelni magamat, hogy ilyen kajákat zabáljak hónapokon keresztül. Az átlagos ételektől meg egyszerűen nem tudok hízni (csirke, hal, burgonya, leves stb.). Átmegy rajtam az összes és semmi nem marad meg, úgy hogy mellette szó szerint semmit nem mozgok. Talán kicsit a stressz is közrejátszik. Kifejezetten reggel (6-8 között) például hányingerem van minden kajától, ha pedig vizsganap van, akkor meg még a vizet is csak kortyolni tudom. Sok kajának a szagától is rosszul vagyok, de olyan is van, hogy elkezdek valamit enni és közben szó szerint megunom az evést, utána egyből kuka és gépezés/alvás tovább. De legtöbbször olyan is előfordul, hogy délután jut eszembe, hogy nem reggeliztem és még akkor sem vagyok éhes, de keresek valamit a hűtőben, ami még talán szimpatikus is.

Kár hogy nem lehetséges a tablettás kalóriabevitel. :P

Na látod, különbözőek vagyunk.

2016. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!