Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miként tudnám magam elfogadni...

Miként tudnám magam elfogadni egy videón / hangfelvételen?

Figyelt kérdés

Nincsenek videós terveim, de én pl képtelen vagyok visszanézni egy videót amin rajt vagyok.


Szeretném azt elérni, hogy felveszek magamról egy videót, amiben beszélek, majd azt minden probléma nélkül vissza tudjam nézni. Ezt a beszédképességem / előadóképességem javítása miatt szeretném.


Viszont egyből videóra venni magam és visszanézni képtelen vagyok. Kisebb lépésekkel szeretnék eljutni erre a "szintre".


Egyébként semmi problémám nincs se a kinézetemmel, se a hangommal.


Ha esetleg tudtok linkelni valamit ennek a pszichológiai hátteréről, az is érdekelne.


2016. jún. 7. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben nekem segített, hogy elkezdtünk hülyülésből egy youtubes főzőműsort a haverokkal. Tök értelmetlen, de így legalább párszor kénytelen voltam visszanézni :D. És már barátkozok "magammal".
2016. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az önimádó nárcisztikus egoista beképzelt emberek szeretik magukat viszont látni és hallgatni.

De aki meg egyenesen utálja visszanézni vagy visszahallgatni magát az önutáló aki nem tudja elfogadni magát.

Teljesen normális dolog hogy idegenkedsz magad visszanézni de mégis lassan elfogadod amit látsz és hallasz ha normális vagy. Ez azt jelenti hogy se egy önimádó egoista fax nem vagy se egy önutáló.

2016. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!