Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi képes a megcsalásra...

Egy férfi képes a megcsalásra akkoris ha szeret egy nőt?

Figyelt kérdés
Napok ota ezen filozok miota szakitottunk a baratommal. Eskuszom hogy minden tettel es mondattal azt bizonyitotta be nekem eddig hogy nagyom szeret. Aztan most kiderult hogy volt egy lany nemreg akit probalt egyszer ketszer hulyere venni, de a lany nemtudott rolam. A szakitas ota persze kapom a csokrokat, meghogy megbanta, idiota volt stb. Csak most aza kerdes fogalmazodott meg bennem, hogyha tenyleg szeret akkor ennek a par talinak a masikkal mi ertelme volt? Hogy csak ugy volt neki? ( nem fekudtek le) Tenyleg kepes ilyenre baratno mellett valaki? Vagy csak en vagyok ennyire lelkiismeretes?
2016. jún. 8. 00:05
1 2
 1/19 anonim válasza:
19%
sajnos ilyenek vagyunk :)
2016. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És letezik az hogy megbanja?
2016. jún. 8. 00:25
 3/19 anonim válasza:
8%
nekem mikor visszatér az agyamba a vér már bánni is szoktam amit tettem
2016. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És megbocsatottak mar nektek? Vagy ilyenkor folosleges, ugyis megint megfog tortenni?
2016. jún. 8. 00:37
 5/19 anonim válasza:
De ha jól értem, nem dugott félre a srác. Most akkor mit is kell megbocsájtani neki?
2016. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha őszintén szeret, akkor bármiről is legyen szó, nem fog mást keresni a helyedre, nem csal meg.

Ha egy másik nő képes elcsábítani, akkor nem szeret téged igazán, akkor gyakorlatilag addig jó neki valaki, amíg nem talál egy jobbat.

Vagy másik lehetőség, hogy valamit úgy érezte, nem kap meg ebben a kapcsolatban, és emiatt kacsintgatott másfelé, de ebben az esetben is megkérdőjelezhető, hogy téged szeret, vagy csak ragaszkodik bárkihez, aki kielégíti az igényeit?


De most ha jól értem, a szó szoros értelmében nem csalt meg, csak... mit kell érteni az alatt hogy hülyére akart venni valakit? Flörtölgetett egy másik lánnyal, vagy megpróbálta lefektetni de nem jött össze?

2016. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Talalkoztak vagy ketszer, csokoloztak, aztan nem beszeltek majd egy honap mulva ujra es lehivta magukhoz meg moziba de a lany nem ment mar el
2016. jún. 8. 00:46
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen, enis eloszor magamba kezdtem el keresni a hibat, hogy mi hianyzott belolem, mit nem kapott meg tolem. Pedig tenyleg mindig a kedvebe jartam.

Aztan most mondogatja hogy "hibatlan vagyok" meg latom rajta hogy remeg a karja meg a laba amikor bocsanatot ker es a szivem esik meg

2016. jún. 8. 00:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért így is necces, ha téged szeret, miért kavar a hátad mögött valaki mással?

Mindenesetre ismerek olyat, akinek volt egy hasonló botlása a kapcsolatában, de tényleg egy életre megbánta, és azóta évtizedek óta együtt élnek boldogan, szóval ki tudja?

A srácot végül is neked kell ismerned, mennyire lehet őszinte, adsz-e neki egy újabb esélyt. De szerintem mindenképp hagyd, hadd teperjen és bizonyítson, ha tényleg téged akar, akkor küzdeni fog érted ;) Ha meg nem, hát...

2016. jún. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, enis igy gondolom!!
2016. jún. 8. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!