Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket sem érdekel a kinti...

Titeket sem érdekel a kinti élet? Mert engem nem.

Figyelt kérdés

Tehát ha nem lenne muszáj dolgoznom, bizony nem mennék sehova, bent ülnék egész nap és gépeznék. Amugy elég kibírni a munkahelyen, mikor letelik a munkaidő, már rohanok is haza a gépezéshez, semmi nem számít, csak ez. Itthon sem csinálok semmit, szerencsém hogy szüleimmel élek, így mosnak-főznek-takarítanak rám, különben szemétdombon élnék... Dolgozok ugyan, de kicsit sem érdekel, mivel visszahúzódó vagyok így ott sem beszélek senkivel, aminek következtében ugye kiközösítettek, kiutáltak és mindennaposak a beszólogatások, a lenézés. És sajnos ez így volt már az általános/közép iskolákban is, egyszerűen mindig valakinek az útjában álltam, ezért is lettem bentülős...

Ti hogy vagytok ezzel?



2016. jún. 8. 12:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Mintha magamat olvasnám, bár még nincsen munkahelyem cseppet sem kívánok dolgozni és előre félek tőle, hogy ott mi lesz. Én már gépfüggőnek érzem magam :D
2016. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez elég szomorú :(

Beszűkült élet lehet ez.

2016. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Lehet bunkón hangzik,de sztem el kéne kezdened magad szocializálni és nyitni a világ felé, kapcsolatokat építeni, mivel most elhiszem, h überf.szatutifrankó, h a szülők megcsinálnak mindent,de ők sem élnek örökké és egy idő után sztem elég ciki így lehúzni őket EMBERILEG. Ha meg nem lesznek, marad a szemétdomb,amit írtál, nagy magányban és ha ne adj isten a munkahelyről is valaki betesz neked (láttunk már ilyet) akkor eléggé le lehet süllyedni, ha nincs valaki, aki legalább lelkileg támasz lehetne.

Nem azt mondom, h házasodj rögtön és legyen 8 gyereked, de hidd el, h kellenek a baráti és társas kapcsolatok.

Ha magadtól nem megy, keress fel egy pszichológust, mert ez így nem túl egészséges lelkileg.

2016. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
vagyis engem érdekelne, ha lennének barátaim, akikkel eljárok ide oda...
2016. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki kap rosszat is, beszólást is.

Ezt is meg kell tanulni kezelni.

És nem az a módja, hogy elzárkózunk a világ elől.

Ez egy fajta mentális probléma, amivel foglalkozni kéne.

2016. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Engem úgy 15 éves koromig kiközösítettek, szekáltak, lenéztek, közéspuliban lettek az első barátaim (szám szerint kettő), de nálam pont fordítva sült el a dolog - úgy döntöttem pont eleget voltam akkor otthon bezárkózva, elszeparálódva mindenkitől, most inkább élvezem az életet, utazom, kimozdulok, élményeket gyűjtök, nyitott vagyok a sok rossz tapasztalat ellenére is.


Kinek mi, de nekem ez a hozzáállás maximálisan megtérült.

2016. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
ezt teszi az emberrel a modern világ. gépezés, gépezés és gépezés. szedd már össze magad! 30 évvel ezelőtt szerintem te meghaltál volna. most élsz, de egy kockafejű kocka vagy. ami gáz.
2016. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is sokat ülök a gép előtt, de nem érzem azt, hogy nem érdekel semmi más, hogy az egész életem ott akarom tölteni...

Rengeteg tanulás, munka, szórakozás........lehet a gép előtt, de nem ennyiből áll az élet...ha épp olyanom van, akkor nem gépezek...

Nem iszok, nem drogozok, mégis kijövök olyan emberekkel akik élnek ilyen szerekkel és tudják rólam, hogy én nem élek ilyenekkel...

7 évig voltam depressziós engem ez tett otthon ülőssé, előtte általában reggel elmentem és este haza, egész nap az erdőben voltam, vagy kint a haverokkal.

A kinti életet nagyon élveztem gyerekkoromban és szerintem most sem lenne hátrány, a beton dzsungelben már annyira nem élvezem a kint létet...de ott is van élet, csak teljesen más...


23F

2016. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
amit te csinálsz az tényleg beteges. legalább ne a szüleid tartsanak már el, pakolj el magad után.
2016. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#3 mert a munka-haverok-bnő-tv-zés nem beszűkült élet?
2016. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!