Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a motivált/életerős/okos emberek feltűnően szebbek, mint az átlag?

Figyelt kérdés
Arról jutott eszembe a kérdés, hogy tegnap egy ismerősömmel voltam vizsgálaton Debrecenben és több orvostan hallgató lányt láttam, akik kvázi kivétel nélkül nagyon vonzóak és szépek voltak. De nagyjából ugyanez elmondható a férfiakról is. Tehát az egyetemista srácok is jóképűbbek/magasabbak, mint mondjuk az autószerelő üzemben vagy gyárban dolgozó férfiak. De ugyanez igaz a Corvinusra is (ahol végeztem), hogy rengeteg gyönyörű csaj járt oda és nem tudom, hogy ennyi szép lány él ebben az országban, vagy tényleg igaz az, hogyha elég szép vagy, akkor annyi önbizalommal rendelkezel, hogy nem ismersz lehetetlent?

2016. jún. 8. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szebbek (ismertem egy tök gátlásos lányt, angyali arccal, bájos szépséggel), csak magabiztosabbak. Ez pedig látszik a kisugárzásukon, amit meg is dicsérnek. És a dicséret a fontos, nyilván, magabiztosabb lesz, csinosabb ruhát vesz fel, amitől még szebb lesz.
2016. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klopusz ***** válasza:
100%

Gondoltam, reagálok a kérdésedre, de érdemben nem tudok mit hozzátenni az első válaszoló által írtakhoz, csak megerősíteni tudom azt.


Magabiztosság - kisugárzás. Ez az, ami széppé tud tenni mindenkit.

2016. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzásuk teljesen más, ettől látod őket sokkal szebbnek...


23F

2016. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. 18-19 évesen az emberek többsége kimondottan helyes, vonzó külsejű. Majd mindenkiben ott a komoly vonzerő, ha alaposabban megnézed.


2. A jó megjelenésű emberek hatalmas előnnyel indulnak az életben. A tanár könnyebben ad nekik jó jegyet, könnyebben találnak barátokat, és általában minden célt könnyebben érnek el, tehát kedvezőbb eséllyel jutnak be nívós egyetemre, kapnak állást, kerülnek vezető beosztásba. Az elért sikerek pedig tovább növelik a magabiztosságukat, más a fellépésük.

2016. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézzünk kicsit bele evolúció bácsi boszorkánykonyhájába. Ugyebár az tiszta sor, hogy az okos férfiak vonzóak a nők számára. Így tehát ők eleve egyfajta előnnyel indulnak a párválasztás területén, és jő eséllyel indulnak a szebb nők kegyeiért is. Egy okos apától és a szép feleségétől pedig általában nem Quasimodo kinézetű agyhalottak szoktak születni.
2016. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!