Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinél mi a vicc, mi a megalázá...

Pszicho88 kérdése:

Kinél mi a vicc, mi a megalázás, hogy hozzuk az illető tudtára finoman, hogy nem kívánjuk a társaságát?

Figyelt kérdés

Nem igazán illeszkedek ebbe a beteg, torz társadalomba és lenne pár kérdésem, mivel engem nem tanítottak meg életképesnek lenni, ebben a gusztustalan társadalomban.

A magyar emberek amúgy is elég aljasak, gonoszak és buták.

Szituációs gyakorlatok érdekelnének, mikor mit kell a másiknak mondani, hogy ne jöjjünk ki rosszul a dologból.

Amolyan mestert keresek, hogy vágjak vissza a sok buta, primitív embernek és mely helyzetben, szituban mi a teendő.


Akár privátban is írhattok.



2016. jún. 9. 00:10
 1/3 gnoomage ***** válasza:
100%
Úgy kezded a mondandód, hogy szidod az átlag embert, de a társadalom többi része a torz és beteg? Átgondoltad már valaha azt, hogy veled van egy eléggé nagy gond? Nekem fullra olyan gyereknek tűnsz, aki kéri azt, hogy sértegessék, vagyis a kérdésedből bőven ez szűrhető le.
2016. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Én szívesen tanítalak.

Helyzetfüggő. Mindig és nagyon. Így nem lehet válaszolni. Írj privátot és kezdhetjük.

2016. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a kérdést
2016. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!