Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz magasabb a hangom,...

Miért lesz magasabb a hangom, ha egy idegennel, vagy nem közeli ismerőssel beszélgetek?

Figyelt kérdés

Ahogy egy idegennel kell beszélnem, vagy egy ismerőssel (akár telefonon, akár személyesen) a hangom valamiért sokkal magasabb és ráadásul kicsit nyávogósabb, idegesítőbb lesz, pedig nem csinálok semmit! Alapból átlagos hangom van, talán picit mély egy lányhoz képest, de nem vészes egyáltalán. Mikor így átvált a hangom, próbálok visszaváltani az eredeti hangomra, de ha nem figyelek, akkor megint jön ez az idegesítő nyávogó hang. Egyszerűen nem értem miért, én a normális hangomat szeretem nem ezt a kis vékony izét. Ja és nem lehet azért, mert izgulok, vagy ilyesmi, mert nem szoktam, és akkor is ez van. Szerintetek miért lehet?

/bocsi, ha rossz a téma/


17/L


2016. jún. 9. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben a legtöbb termék megváltozik a hangszíne.Euzel nem tudsz mit tenni, talán ha majd többet beszèlsz idegenekkel akkor egy idő után lehet elhagyod.
2016. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem terméket akartam írni hanem embert.😃
2016. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokat beszélek idegenekkel.... nem hinném hogy ettől van. De azért köszi.
2016. jún. 9. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Már hogyne attól lenne, hogy nem vagy hozzászokva? Tudatalatt is lehet izgulni, és hasonlók. Más magyarázata nincs.
2016. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sokszor beszélsz idegenekkel, még az idegen marad, más és más emberek - ha meg ugyanazzal beszélsz sokszor, akkor elmúlik.
2016. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig valószínűleg mégis izgulsz. Ilyenkor az adrenalin hatására merevebbek lesznek az izmok és összeszorul a torok, emiatt lesz magasabb a hangod.
2016. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt ticknek, tourette szindrómának hívják. De ha zavarban vagy attól is lehet. Minden esetben pszichés alapokon van ez a tünet :(
2016. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, akkor lehet tényleg izgulni szoktam... de hát ismerősöknél is előfordul, akikkel mondjuk ritkán beszélek de azért ismerem őket :-/

És nem csak magasabb lesz a hangom hanem idegesítőbb is :) Nyávogósabb ... ez is az idegesség miatt? :D

2016. jún. 9. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
honnan tudjuk hogy mi miatt? Mondtam hogy idegesség miatt mit kell ezt túlfilozofálni??!!
2016. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyugi már nem kell ennyire felizgulni, csak egy kérdés volt.
2016. jún. 9. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!