Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj? Mit csináljak?

Velem van a baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Új vagyok egy munkahelyen és a munkatársaim vagy a szexről/pasikról/csajokról vagy más emberekről vagy tárgyakról, kocsikról meg ilyen egyszerű hétköznapi dolgokról beszélgetnek. Oké engem nem zavar, de egyszerűen képtelen vagyok normálisan bekapcsolódni a beszélgetésekbe mert annyira nem izgatnak ezek a témák, nem tudok akkora lelkesedéssel beszélgetni ilyen hétköznapi dolgokról. Tényleg próbálok, de egyszerűen nem tudok nevetni az ilyen egyszerű perverz poénokon ... csak erőltetek egy mosolyt és ennyi. Introvertált vagyok egyébként is, nehezen ismerkedek, kevés emberrel vagyok egy hullámhosszon, de azt sem akarom hogy kiközösítve legyek mert aranyosak meg minden, de ezzel nem tudok mit kezdeni... Mit csináljak?
2016. jún. 12. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel én is 100%-ig így vagyok.

Próbálj felhozni érdekesebb témákat, vagy ne törődj velük.

2016. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek az emberek, sem a tárgyak, tulajdonképpen miről szeretsz akkor beszélgetni? Mert még a fogalmak java része is emberekhez kapcsolódik. Matematikai problémákról?
2016. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!