Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép emberek mennyire...

A szép emberek mennyire szeretik magukat fényképezni igaz?

Figyelt kérdés
Én például hülyén nézek ki minden fényképen, ezért menekülök a kamera elöl, viszont a szép, tökéletes embereken azt látom, hogy alig várják, hogy végre lefotózzák őket, vagy akár magukat is fotózgatják akár tükör előtt, akár több száz szelfit csinálva, csakhogy utána gyönyörködhessenek magukban. Ez miért van így?
2016. jún. 12. 21:23
 1/7 anonim válasza:
Igaz.Mindenki büszke arra,amije van.Kinézetnél pl. harminc év múlva már tuti nem lesz mit kitenni,azt hiszik sokan,hogy a szépség örök.
2016. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Én pl. szépnek tatrom magam (nem, nem vagyok tökéletes) de gyerekkoromban mindig azt láttam hogy édesanyám mennyire nem szereti a képeket, és bújik el a kamera elől.

Aztán tiniként mindig össze-vissza lógott a hajam (sokáig nem engedték növeszteni) és átvettem ezt a szokást.

Most 25 vagyok, remek az alakom, vonzónak tartanak, de akár hányszor elhatározom, hogy több fotó lesz rólam, ez mindig meghiúsul.

Ezek a legszebb éveim, és 3 éve nem is készült kép rólam, csak igazolványba.

25/N

2016. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő is. Nekem pl. van egy ikertesóm, igaz hogy különneműek vagyunk de alapjában véve ugyanúgy nézünk ki, csak én a lány, ő a fiú változat. A hajunk is hosszú, egyforma festett, az öltözködésünk is ugyanaz a stílus. Mármost én lehetőség szerint menekülök ha fotóznak, tesóm pózol mint állat, ő akárhol van, jelmondata a "but first let me take a selfie". Pedig kajak ugyanúgy nézünk ki tehát egyikünk sem kevésbé fotogén, mint a másik.

Amúgy meg én sokszor fordítva látom, a teljesen átlagos ismerőseim fotózkodnak sokat, míg többen, akik tényleg igazán szépek, nem szeretik ha fotózzák őket.

2016. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van több barátnőm is, akiknek szerintem nagyon szép arcuk van, és némelyikről nem igen lehet előnytelen fotót készíteni, mégse szereti ha fotózzák.
2016. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok csúnya, átlagos ember is szereti magát fényképezni ne aggódj :D Több van belőlük, mint a szépekből, nézz csak fel facebookra :D
2016. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, valószínűleg van egy pár szép ember is aki nem szereti ha fényképezik, de azok csak kivételek. Legalábbis a baráti körömben nagyjából mindenkinek előnyös külseje van és nem lehet úgy elmenni velük valahová, hogy ne vegyék elő az idegesítő telefont vagy fényképezőgépet és kezdjenek el fényképezgetni. Ráadásul engem is, pedig rohadtul utálom újranézni magam videókon vagy fényképeken. És annyira élvezik, hogy milyen hülyén nézek ki fotókon, poénkodnak vele meg minden. Én pedig szépen eljátszom, hogy milyen jó buli az egész, hogy ne láthassák, mennyire utálom ezt az egészet.
2016. jún. 13. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a barátaid?
2016. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!