Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire lehangolt?

Figyelt kérdés
Mindig van valami,ami miatt lehangolt vagyok.Most például az,hogy egy hónapja az egyik fogamon korona van,és már nem érzem az én fogamnak.Azt mondta a fogorvos,hogy a sima töméssel/pótlással 1-2 hónapot bírt volna csak ki.Mégis megbántam hogy nem azt választottam.Emiatt rémálmaim vannak és nehezen alszom és egész nap letargiában vagyok,ha eszembe jut.de csak pár napja tart ez.Előtte is ilyen volt a fogam,mégsem érdekelt,mert akkor féltem a szóbeli emelt érettségitől.és akkor amiatt voltam stresszes,depis.Még csak 20 vagyok,ezért úgy érzem,itt a világvége,amiért az egyik fogam már nem igazi.Mit tegyek,hogy ne sírjak emiatt és végre ugyanúgy nyugodt legyek,mint ezelőtt?Kicsit hasonlítanak a tünetek egy pánikbetegségre,csak hosszabban tart.Nagyon el vagyok keseredve.=/

2016. jún. 12. 22:27
 1/9 anonim válasza:
Kösd le magad valamivel, keress új hobbit, sportolj, tanulj valami idegennyelvet, járj szórakozni... sokkal jobb lesz ha nem gondolsz a problémádra :) a fogad miatt ne legyél szomorú, nem dől össze a világ csak mert egyik fogad nem a sajátod;) fel a fejjel, minden rendben lesz, drukkolok hogy minél előbb vége legyen ennek az állapotnak:)
2016. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Csak félek,hogyha egyedül maradok a gondolataimmal,akkor megint ez van.Eddig tök jól éreztem magam egyedül is,de most már nem.
2016. jún. 12. 22:36
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
100%

Nekem gyerekkorom óta van sima tömés két fogamban, ami kb húsz év :0 mit szednek ezek az orvosok? :D

Amúgy szerintem is csak annyi kell, hogy ne figyelj oda rá, egy-két napra tereld el a figyelmed, aztán már nem fog eszedbe jutni. :)

2016. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3:


Ezt most muszáj volt leírnod?Most már végképp rosszul érzem magam,hogy másoknak milyen jó.

2016. jún. 13. 18:53
 5/9 anonim válasza:
Sportolj, valamit ezzel is eltereled a gondolataidat.
2016. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
:0 bocsi, látom nem lett jobb kedved. :/
2016. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát attól nem lesz jó kedvem,hogy mások jobban jártak a fogászaton....

Sajnos mozogni mozogtam,meg olvastam is,de még így sem stimmel.Lehet most már így maradok.

2016. jún. 14. 00:43
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
Esetleg elmehetnél másik fogorvoshoz. Hátha lenne valami másabb megoldás. :)
2016. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 fogam van tövig rohadva 22 évesen, több is alá van szuvasodva, iszonyatosan fájni szokott a fejem, zsibbad az arcom, kb minden nap úgy érzem magam mintha másnapos lennék a fogaim miatt.
2016. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!