Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A félelem elnyom minden más...

A félelem elnyom minden más érzést?

Figyelt kérdés
Ha valaki fél tud másra koncentrálni érzelmileg?
2016. jún. 14. 19:18
 1/6 Inessential ***** válasza:
Attól függ mitől és mennyire fél.
2016. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Whitneyy válasza:
Szerintem tud:) legalábbis én tudok. Ha épp félek valamitől, tegyük fel egy közelgő vizsgától, képes vagyok másra koncentrálni érzelmileg:) Képes vagyok ugyanúgy örülni dolgoknak, vagy elkeseredni, vagy csalódni stb.
2016. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért például a halálfélelmet ne említsük egy lapon egy vizsgától való félelemmel. Ha az életedet félted közvetlen életveszélyben, akkor nemigen tudsz másnak örülni.

A kérdésre így nem lehet hiteles választ adni ismeretek hiányában.

2016. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Whitneyy válasza:
Én az általános félelemre gondoltam, de egyébként igen, igazad van.
2016. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még az életveszélyben érzett félelmet is felülirhatja pld az az ősi ösztön, amivel az utódokat védjük! vagy kisebb félelmet felülmúlhat pld a szexuális késztetés
2016. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs utódom, másé pedig nem érdekel? Mert nem. Olyankor én csak a saját életemet félteném.
2016. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!