Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Kis gyerek korom óta most (19 vagyok) nagyon érdekelnek a fegyverek imádom a háborút és mindig is katona akartam lenni,pedig a családom és az összes körülöttem lévő ember ezt ellenezte sőt anyám apám kifejezetten fegyver és erőszak ellenesek.Lehet hogy tényleg erre születtem?

2016. jún. 14. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. A tehetség felszínre tör. Nem feltétlenül abban leszel tehetséges, amiben az édesanyád vagy az édesapád.
2016. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Inessential ***** válasza:

Azért.


Ha ez érdekel, vidd véghez.

2016. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked a pálya, akkor a család majd belenyugszik.
2016. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Közszolgálati/Nmezetvédelmire jelentkeztél?
2016. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Francia Idegenlegio


Ha mostanaban jelentkezel eleg jo karriert futhatsz be.

2016. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el katonának. Gyakorolj sokat, szerezz rangokat és címeket, tulajdonképpen ehhez csak teljesítened kell. Ha nagyon jó vagy, és bevállalod, akkor havi 3-4 millióért kimész valamelyik arab országba az ellenálláshoz, aztán visszajössz és 35 évesen elmész nyugdíjba milliomosan. Szerintem megéri. Van ebbe egy kis kockázat, de most ha egy extrém sportot választanál, abban nem lenne? Tekints úgy a háborúra, a katonáskodásra, mint a sportra. Minél jobb vagy, annál többet keresel, és annál hamarabb mehetsz nyugdíjba. Ráadásul még hasznos is leszel a társadalom számára, nem lesz fölösleges az életed. Szerintem ez jobb, mint itthon egy irodában gépelni vagy gyárba dolgozni.
2016. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az addig oké, hogy tetszik neked a dolog, de ha netán élesbe is bevetnének, akkor is menne? Nagyon sok ilyen emberrel találkoztam, és amikor fegyvert kellet fogni, és ölni, az első halott után összerogytak. Apám is ilyen volt, egyetlen horvátot ölt meg, de soha nem bírta feldolgozni, a háború után 2 évvel öngyilkos lett. Én soha nem rémültem meg a vér látványától, nem volt lelkiismeret furdalásom azért mert embereket öltem, nem láttam álmomban az arcukat.


Amit fentebb írtak arab országos dolgot, szerintem az helytelen, zsoldosnak lenni és részt venni egy háborúban, amihez neked semmi közöd az nem tiszta dolog.

2016. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!