Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élni sincs kedvem évek óta,...

Élni sincs kedvem évek óta, nem latom az élet értelmét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néhány éve nem érdekel semmi.

Nincs kedvem felkelni, főzni, vagy elmenni valahova. Nagyon fáradtnak érzem magam minden egyes nap, es elni sincs kedvem. Örülök, ha annyi erőm van hogy fogat mossak.

Egy romhalmaz az életem, semmit sem szeretek csinálni es senki sem szeret engem.

Semminek sem tudok örülni.

Mit tegyek?

Köszönöm. 19L



2016. jún. 20. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Igyál sört. Megkínállak.
2016. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így érzek.
2016. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Jársz szakemberhez?
2016. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, de gondolkodom rajta.. Bar nekem az sem segitene.
2016. jún. 20. 21:24
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Hozzáállás változtatás. Két nap s tudok segíteni. Addig is sok erőt.
2016. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Pont az ilyen emberektől kell távol tartanod magad.

2016. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát adj értelmet az életednek. Sokan akik hirtelen vagy rövid időn belül elhaláloznak,mindent megadnának, hogy élhessenek. Sok beteg akiknek tényleg lenne indokuk feladni, mint én is, nem esnek kétségbe, ha van nehézség, akkor is küzdenek tovább.
2016. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Az életnek nincs értelme azért nem látod.

De találhatsz ki értelmet, amint sikerülni fog boldogan fogsz élni.


Érdeklődési kört innen senki se tud adni neked, általánosságban elmondható ha valaki nem sötét az idővel talál valamit ami érdekli, ha meg nem, akkor lány vagy a szaporodás az ösztön és anya leszel azt ennyi.

2016. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Neked egy normális de vagány srác kéne aki belevisz az életbe, és foglalkozik is veled.

Én tudnék programot kitalálni ha a közelemben volna ilyen csaj.

24F

2016. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

A többiek jól mondják: te adhatsz értelmet az életednek! Gondolj erre.

A szakemberen pedig tényleg gondolkodj el. Amúgy most végzel gimiben, suli után csak mész valahová - ha meg nem, még kitalálhatod, hogy az azutáni évben hova mész. Ott ha nyitsz máso felé, akár még kapcsolataid is lehetnek... csak mondom. Lényegében ha nem köt le semmi, akkor még minden ajtó nyitva áll előtted, mert nem skatulyáztad be magad, hogy "mérpedig én műkörmös/kutató/élsportoló/háztartásbeli/ etc leszek és kész!" Előtted az élet, most kezdődik el igazán. Nem lesz ugyanolyan, mint a gimis éveid - de ezért neked is tenni kell.

Remélem a többiek válaszában lelsz valami hasznosra! Sok motivációt kívánok, ha ez számít valamit!

2016. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!