Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok gyártási hibás vagy...

Én vagyok gyártási hibás vagy Titeket is zavar, ha beleesznek a kajátokba?

Figyelt kérdés

Pl veszek egy csomag Fornettit, beviszem reggel, az lesz a reggelim és a tízóraim, odajön egy kollégám és a keze már a zacskóban is van, hogy ugye vehet egyet és kivesz 1-2 szemet. Na ezért harapok, főképp, mert neki is ott van a saját tízóraija, nekem meg csak az van reggelire és tízóraira (olykor ebédre is). (Jó, más lenne, ha nem hozott volna magával tízórait és éhes lenne, akkor szívesen adnék).


Én se megyek oda hozzá ebédidőben, miután megettem a saját kajám és túrok bele az ételébe, hogy ugye kaphatok egy kanállal...


De ha rászólok, akkor meg egoista vagyok, hogy nem osztozkodom és sajnálok tőle egy szem Fornettit.


Mást is zavar ez vagy velem van a gond?



2016. jún. 20. 22:23
 1/7 Inessential ***** válasza:
100%
Engem is zavar.
2016. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szóvá is tenném, lehet kiabálva, hogy nem neki hoztam.

Legközelebb mielőtt meglátod, már közöld vele a tényt, hogy

- mielőtt bármit is csinálnál, a kaja az enyém! Ha kell fornetti akkor vegyél magadnak. Nekem ez az ebédem. Én sem turkálok az ebédedben.. Értjük egymást?

2016. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy ha jóban vagy a kollégáddal akkor szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy téged ez zavar
2016. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, akivel jóban vagyok, annak illik tisztában lenni vele, hogy ez a kajám, és nem olyan pofátlan, hogy belenyúl.

Aki meg nem a haverom, az meg még annyira se jöjjön oda kunyerálni.

Ha valami nass lenne nálam, cukorka, csoki, mogyoró, rágó, stb, akkor OK, ha valaki KÉR.

De a rendes ételbe beleturkálni meg belekunyerálni abszolút nem illik. Pláne elenni a másik elől a reggelijét.

Ha a legjobb barátom odajönne hogy éhes és megkínálom-e, az rendben van.

De ha egy sima munkatárs lehuzkodna kajával, pláne ha bele is nyúlna rögtön, akkor először érthetően elmondanám neki, hogy hozzon magának zabát, ha éhes, mert én nem neki vásárolok. A másodiknál meg benyúlnék a tárcájába, hogy ugye kapok, és kihúznám az ötezrest.

2016. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem így szó nélkül beletúrnának a kajámba, rávágnék valamivel a kezére. Pofátlan, illene legalább kérnie.

Ha kér belőle, akkor megmondom, hogy "bocs, de én csak ezt hoztam magamnak tízóraira".

Ha jóban vagyunk, akkor talán adok belőle.

2016. jún. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
el is haraptam volna a nyakát, ha szó nélkül beleenne.
2016. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem kellett volna már az elején sem megengedned.
2016. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!