Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik voltak a 80-as evek...

Lena_Rosewood kérdése:

Mik voltak a 80-as evek leggyakoribb noi es ferfi nevei?

Figyelt kérdés
Blogolok, es most uj tortenet van a lathataron, ami 1985-ben jatszodik. Azonban nem tudok a foszereploimre nevet adni. Tul sok otletem van.

2016. jún. 23. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
És azt akarod, hogy keressük ki neked? Ugyanúgy van google-öd.
2016. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha hajnali egykor csak bunkozni tudsz akkor nem ertem mit keresel itt. Nem kertem hogy keressetek ki. Csak otleteket varok, hatha van valakinek kedvenc neve, ami esetleg meg illik is abba a korszakba. Vagy esetleg valaki tud e konkretat, ami akkor nagyon felkapott volt. De toled nem varok semmit:) Menj inkabb aludni.
2016. jún. 23. 01:00
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia, nőiből a Katalin, Ilona, Mária és Éva

férfi nevek közül pedig a Ferenc, Péter, Sándor és István

2016. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

80-as években ami ment:

Attila, Zoltán, Zsolt, Balázs, Tamás, Gergely, Gábor, Péter, Csaba, Ádám, Norbert, Krisztián

Andrea, Viktória, Krisztina, Anita, Tímea, Zsuzsanna, Szilvia, Melinda, Eszter

2016. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom minden rendes valaszadonak!:) Esetleg angol/amerikai neveket is tudtok mondani?
2016. jún. 23. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőihez hozzáírnám még az Erikát is.
2016. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Ági,Kati,Andi nevekkel nem lőhetsz mellé. Amcsi: Kate,Stacey,Caroline
2016. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy szoktam, hogy felírom, kigyűjtöm egy helyre, amik esélyesek, és akkor áthúzom vagy kitörlöm ezek közül, amelyiknél van jobban illő, és akkor úgy szűkítgetem. Vagy esetleg sorsolni is lehet, hogy kis cetlikre felírod.
2016. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!