Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális dolog? Mit lehet...

Ez normális dolog? Mit lehet az ilyen ember ellen tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány,a barátom exe és nem bír leállni róla. Állandóan hívogatja,írogat neki,miközben ott van neki a barátja. Egyszer volt képe és írt nekem hogy milyen szar barátnője vagyok a páromnak meg engem ócsárolt prímitiv módon miközben semmi rosszat nem csináltam a barátomnak. Utoljára én írtam neki hogy már kezdem unni jó lenne ha leállna,erre ő letiltott és volt pofája utána is irogatni a barátomnak. Legszívesebben olyat tennék vele hogy utána örökké megtanulja azt hogy ne kavarjon bele más életébe. A nővére fent van a vidékilányok oldalon,és úgy űzzi ezt az ipart hogy van egy kisgyereke és oda a házukba hívja a kuncsaftokat miközben a kisgyerek is ott van,ez volt a leggonoszabb ötletem hogy ezt jelentem valahol.

#pofátlanság #Kétszìnű
2016. jún. 25. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék vele. Ha megbízol a barátodban, akkor lényegtelen mit írogat neki.

Ha nem, akkor ez úgy is csak ideig-óráig fog így menni

2016. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg bízok benne,csak nagyon idegesitő hogy állandóan próbálkozik,és még féltékenykedik is. Nem normális az ilyen. Főleg hogy ott van neki a pasija és annak a háta mögött teszi mind ezt.
2016. jún. 25. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:

1.A barátod miért tartja vele a kapcsolatot? Őt már megkérdezted,hogy mennyire normális az,hogy ha valaki bántja a barátnőjét,akkor hogyhogy nem áll ki mellette?

2.A lány testvére,aki a világon semmit nem ártott neked hogy jön a képbe? Ha tönkreteszed egy édesanya és a gyermeke életét egy pletykára alapozva,azzal mivel lesz stabilabb a kapcsolatod a barátoddal vagy mivel lesztek boldogabbak?

2016. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nővér nem tehet arról, hogy a húga keserű vesztes, őt hagyd békén. A párod viszont nyugodtan szólhat az exnek hogy le lehet állni, és ő is nyugodtan tilthatja. Miért akkora gond ez? Én is tiltottam a mocskolódó exbarátnőt mindenhonnan, ha nincs támadási felület, nincs probléma sem.
2016. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A barátom állandóan lekopptatja,és ezt nem veszi észre a lány.

És semmit mert nem tenném meg,nem pletyka mert tényleg fent van. Csak amikor nagyon ideges voltam akkor volt a fejembe hogy leálljon végre a csaj.

2016. jún. 25. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!