Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok egész nap...

Ti mit csináltok egész nap egy strandon?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert ahogy kinézek itt egy strand, és a legtöbb ember semmit nem csinál. És ezért ők fizetnek... de miért? Akkor minek mennek oda? Nem beszólni akarok, csak tényleg érdekel, mert fura látvány a kb 40 ember a medence körül, miközbe 3 úszik csak, kihaltnak tűnik a strand, pedig ott a sok ember, csak nem a vízben...

2016. jún. 25. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szinte mindig a vízben vagyok. Csúszdázok, hullám medencézek, meg ilyenek. Csak akkor vagyok kint, ha eszek.
2016. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nézem a csajokat
2016. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Dagonyázás.Férfiként kiülni napozni közbe sörözni, nézni a bikinis bevágós csajokat
2016. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Csajok-pasik-rockandroll.

Egy kis pacsi, egy kis napozás szexi csajokat bámulva,.egy kis edzés a kihelyezett eszközökön (street workout), ránézek hogy áll a vízi EB egy hideg ital társaságába, vissza a vízbe, este fél a bringára, irány haza.

2016. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

sokszor van, hogy hideg a víz, akkor mindig félve megyek bele, és ha bele is megyek 10-15 percnél tovább nem vagyok képes benn maradni mert fázok


ha csúzdázásról van szó, akkor ezt leküzdöm, főleg az ilyen nagy aquaparkok a legjobbak


a dagonyázás is jó néha, de nem egész nap :D

2016. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha elfogadható a víz hőmérséklete, akkor szinte egész nap benne vagyok.

Kimegyek a mosdóba, és enni.

Maximum 2-3 órát napozok is, attól függ, hogy mennyire süt a nap.

Én a csúszdát még sose próbáltam ki, mert félek. :D

Plusz bámulom a pasikat, ha akad egy-egy jó :)

2016. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
semmit, nem járok strandra. felesleges időpocsékolás.
2016. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Usznek, napoznek, olvasnek, zenet hallgatnek es megint usznek.


Es fagyiznek.

2016. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valszeg úszkálnék egész nap, kis pihenővel. Ha pedig társasággal megyek, akkor simán ellennék velük is. Játszanánk valamit, sörözgetnénk, beszélgetnénk, stb.


Utoljára mondjuk én Aquaparkban voltam, de ott meg adott, hogy mit csinálok egész nap... Csúszdáról csúszdára mentünk és bohóckodtunk egész nap. Jó is volt bacca meg...

2016. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bandi6891 ***** válasza:
nem járok emberek közé,9 éve voltam strandon
2016. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!