Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miét szolják meg/be a magas...

Miét szolják meg/be a magas csajokat/nak? (fiúk/lányok) 25L

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak a gyerekek csinalbak ilyet es akkor, ha erzik a lanyon, hogy zavarja a magassaga.:)
2016. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Általában az éretlenek csinálják, látják az áldozaton hogy nincs kibékülve a magasságával, ezért rászállnak. De nem kell törődni velük.

Mifelénk mondjuk nem sok ilyesmi történik. Unokatesóm 187 centi magas lány, haverom barátnője 185 körül van, és soha nem szóltak még be nekik se fiatalok se idősek. Vagy max a nagyon kisgyerekek ilyen csodálkozó "De magas az a lány" kifejezéssel.

2016. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk már általános iskolában se volt divat a másikat a magasságával cikizni, nem tudom, te hol élsz.
2016. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy benneteket, nőket, miért zavar annyira, hogy magasak vagytok. Kb. 12-14 éves korig lehet esetleg kritikus, ha a "törpicur" kisiskolások mellet a magas (esetleg még husisabb) csaj kellemetlenül érzi magát, de 15-16 körül józan férfi ésszel belegondolva szerintem előnyötökre kellene, hogy váljon, mert modelleknek csak magas csajokat vesznek fel, arról nem is beszélve, hogy egy magasabb csaj mindig tekintélyt parancsolóbb, mint egy 158 centis csaj. Az én helyzetemet még meg is lehetne érteni, hogy huszonévesen csak 170 vagyok férfi létemre, de tényleg nem értem, hogy egy +175-ös csajt miért zavarja a magassága, főleg úgy, hogy ti csajok magasságtól függetlenül úgyis csak a +175 fölötti férfiakat "veszitek emberszámba", vagy ahogy fogalmazni szoktatok, "csak rájuk tudtok férfiként tekinteni" (már ne haragudj, hogy ezt mondom, de 1-2 kivételtől eltekintve egy bizony így van), akkor meg nem mindegy, hogy 1-2 centivel vagy esetleg 10-15 centivel vagytok alacsonyabbak a pasitól? Egyáltalán kik és mikor szoktak nektek beszólni? Csak azért kérdezem, mert az összes magas női ismerősöm hihetetlenül büszke a magasságára/kinézetére és sosem fordult meg a fejükben, hogy alacsonyabbak szeretnének lenni, pedig ismerek +190-es nőt is. Nagyon kíváncsi lennék én a véleményetekre!
2016. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit tennék még hozzá, hogy az élet egyéb területeihez hasonlóan, a te esetedben is inkább az irigykedők véleménye lehet negatív töltetű. Például a hozzám hasonló magasságú (<170-173), de velem ellentétben komplexusos guggoló mellszobroké, akik tisztában vannak vele, hogy sosem lesz esélyük hosszú formás combú, karcsú barátnővel járni vagy a magukkal elégedetlen, belülről őrlődő, önbizalom hiányos női konkurenseké.
2016. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, a gyerekenél, vagyis olyan 15 maximum 16 éves korukig na normálisan nevelkednek kinövik ezt a beszólogatós stílust.

Pl, ha az utcán meglátnak egy olyan személy, akinek kicsit nagyobb az órra, akkor ők különlegesebbnek, vagy jobbnak hiszik magukat, nem tudom.

De szerintem egyszerűen levegőnek kell tekinteni, s mellesleg kinek mi köze hozzá?

2016. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit akar az a 25 liter jelenteni?
2016. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem semmimet :D
2016. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!