Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal fiú miért nyomja...

Egy fiatal fiú miért nyomja el az érzéseit?

Figyelt kérdés

Barátom kapcsolatunk elején mindig mondta, hogy nem érdeklem de teljesen ezzel ellentétesen viselkedett mégis. Később bevallotta, hogy próbálta elnyomni nagában az érzést, mivel még nagyon félénk, tapasztalatlan, és önbizalomhiányos volt, néha ezért játszotta is a fejét, meg volt, hogy bunkó is volt, de rájön az ember, hogy az érzésekkel nem ajánlatos ellenállni.


Ez miért van? Kicsit olyan ovis kisfiús beütése van a dolognak, de érdekelnének a válaszok, leginkább tapasztalt idősebb férfiaké, de fiatalok is írhatnak ha éppen benne vannak ebben :)


Előre is köszönöm :)

Kort és nemet kérlek



2016. jún. 26. 22:22
 1/5 Inessential ***** válasza:
Ez nincs korhoz kötve.
2016. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze ez igaz, csak azért gondoltam, hogy idősebbek jobban hozzátudnának szólni mert tapasztaltabbak talán
2016. jún. 26. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert tudáshiányos.

Segítségre szorul.

2016. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaa most látom fiatal fiút írtam a kérdésbe, igen azért, mert eddig szinte csak náluk tapasztaltam :)
2016. jún. 26. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert hát milyen gáz már az hogy egy fiúnak vannak érzései. Az csak a gyengének van. Mi ő egy kislány aki megy sírni a sarokba?

Na valami ilyesmi elvárások vannak az "igazi férfiakkal" kapcsolatban és akkor utána meg csodálkunk. Ilyen sztereotípia féleség. Ezt látja mindenhol és még nem nőtte ki :D

18F

2016. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!