Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elálló fül kevésbé tűnik...

Az elálló fül kevésbé tűnik 'idétlennek', ha van a fülporcban egy fülbevaló?

Figyelt kérdés
Heló. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ugye az elálló fülek nem a legszebbek a világon. Én eddig mindig fogtam két tincset, és hátul összekötöttem, a füleimet a fejemhez szorítva. De már elegem van, meg fáj is, és, hogyha lenne a fülporcban egy fülbevalóm, akkor kevésbé koncentrálna valaki a fülemre, ha látná, és a fülbevalót nézné? Meg esetleg ha lenne benne még egy olyan, a fülcimpában, mintha tágító lenne, de nem az, csak egy egyszerű sima fekete fülbevaló.

2016. jún. 28. 13:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Fülporcba valami karikára gondoltam.
2016. jún. 28. 13:31
 2/13 anonim válasza:
lány vagy fiú vagy?
2016. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezzel csak még jobban felhívnád a figyelmet az elálló füleidre.
2016. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennek semmi ertelme. Vagy fogadd el, v muttesd meg.
2016. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lánynak sem fiúnak nem nézne ki jól. Ha lány vagy, akkor az elálló fül lehet cuki:D Ha fiú vagy, akkor is (bár nekem az már nem jönne be). Mindegy.:D
2016. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :) Amúgy szerintem nem cuki, főleg, hogy tesire fel kéne gumizni. De mivel, mint már említettem két tinccsel 'lesimítom' /:D/ ezért én két oldalra szoktam fonni. Szóval, asszem marad ez a megoldás... Egyébként lány vagyok :D
2016. jún. 29. 18:55
 7/13 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló véleményén vagyok. Ha eddig takartad, miért hiszed, hogy egy fülbevaló vagy piercing elterelné a figyelmet a füledről? Éppen, hogy odavonzza. Nekem is elálló füleim voltak és próbáltam takarni, de nem ment. Aztán megműttettem. Most rövid hajam van :) (f)
2016. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is sokat gondolkoztam, hogy milyen menő hajaim lehetnének már, úgy kipróbálnék valami oldalt felnyírt rövidebbet, de aztán a füleim közbeszóltak... Mindegy, később valószínűleg úgyis műtét lesz a sorsuk, talán majd utána kipróbálom. :D Most amúgy sem állna jól, később lehet változhat. Na jó mindegy, nem kezdek el regényt írni éjfélkor. :D
2016. jún. 29. 23:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fülbevalóval jó lenne... eddig miért nem hordtal fülbevalót???
2016. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, hordtam, de mivel, hogy nem rakhattam a hajam a fülem mögé, állandóan beleakadt, és idegesített. Pedig gitáros volt :(
2016. jún. 30. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!