Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nézek ki? Lányok, szerint...

Ridik30 kérdése:

Hogy nézek ki? Lányok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Hogy nézek ki? Próbáltam olyan képet csinálni ami nem arra utal hogy én vagyok a világ közepe. Plusz próbáltam mosolyogni. Szerintetek jól nézek ki? Gyúrok egy ideje,de próbáltam nem azt a középpontban tartani. Szerintetek hány éves vagyok? A második kép nem én vagyok, csak valakinek az tetszik. De utálom ezt a stílust.

Kép;

[link]


[link]


2016. júl. 1. 14:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Jó tanács: ha nincs hozzá karod, ne feszíts. Így csak nevetségesnek tűnsz.
2016. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
14-nek nézlek, kb... majd a nálam fiatalabbak véleményt mondanak. Rájuk bízom.
2016. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Mint Riddick ikertestvére, akinek nem jutott elég anyatej, ezért nem tudott megfelelően fejlődni:D
2016. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

nem rossz nekem ez a haj nem annyira jön be vagy neked nem tűnik előnyösnek nem tudom..

sztem 17 körül vagy


De nics veled baj

2016. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
nem ugyanaz van az első és második képen? :O
2016. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érti a stílus más. Annyiban különbözik, hogy hülyén pózol mások kedvéért.
2016. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
jah ok :)
2016. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki és ne gyúrd tovább a tested, csak tartsd kondiban, még úgy is fejlődni fogsz. Ezen kívül egy egyszerű póló előnyösebb szerintem, illetve pár centi hajat is növeszthetnél. Szerintem olyan 16 körüli lehetsz.

És külön egy hatalmas plusz pont a Parkoló Parádés matricáért a telódon. :DDD

2016. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

3-as :DDDDDDDDDDD


Ne feszíccsé ennyire... :D

Amúgy nincs veled baj.

2016. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az eddigiek válaszát. Igen mint mondtam jelenleg elég nehéz időszakot élek át a gyúrás miatt. Szinte minden időmet erre áldozom. Persze ép kereteken belül. Tudom nem vagyok még semmilyen ezen a téren, de tudom mit szeretnék elérni. Igazából mint leírtam, nem az izomra tekintettel kérdezek, hanem úgy általánoságban. Hajam az minden féle volt, a vállig érőn keresztül minden stílust kipróbáltam, de nekem ez a szimpatikus. Persze ez még alakul. És igen, a nevemet tekintve azért ez, mert pár éve csináltam itt egy felhasználót, és ez maradt. De ez nem érdekes, nem ez az oldal lényege! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. júl. 1. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!