Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miket csináltatok amikor...

Ti miket csináltatok amikor részegek voltatok? Írjatok pár vicces sztorit.

Figyelt kérdés
Mi volt eddig a legkínosabb?

2016. júl. 5. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kollegiumba mentem vissza a haverokkal full reszegen, aztan a lepcson negykezlab kuszva mentem fel. A tetejen persze mar ott topirgott az ejszakas nevelo.

Felalltam, kihuztam magam es szep lassan elsetaltam mellette, majd wluvoltpttem magam, hogy "Vigyazz, itt van Husi!"

2016. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam részegeskedni, már leszoktam róla, szerintem ciki. Viszont anno. Isten tudja miért, egy színpad közelben voltam részegen és fel feküdtem a színpadra, majd elkezdtem rajta körbe-körbe forogni fekve, szerintem blade blade-nek (90-es évek gyerekei biztosan tudják miaz) képzeltem magamat :D
2016. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem iszom, megkomolyodtam és kinőttem a "tini vagyok jól berúgok" korszakom.


De régen történtek dolgok...

Egyik mikor pizzát rendeltem, és közben vártam a vízvezetékszerelőt. Megjött a csávó...köszönés után egyből mondtam "na gyere erre be" és lekísértem a pincébe, a gyerek meg sem mert szólalni, aztán mondtam na ott a vezeték szerelj. Erre közölte hogy ő csak a pizzafutár szóval a nagy táska a kezébe a pizzának van. Csóri úgy megijedt hogy menekülőre fogta...


De volt olyan is hogy a annyira részeg voltam hogy azt hittem a műanyag flakonba víz van, erre kiborítottam a lefolyóba, majd kiderült az 2 liter pálinka volt.

2016. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom másnap reggel a városhatári mezőn ébredt, valaki más kabátjában, és a mai napig nem tudja mi történt, és, hogy hova tűnt az ő kabátja+telefonja! :D


Én általában csak szokványos dolgokat szoktam csinálni.. Megkérdezni az exemet, hogy nem-e leszbikus, tejet önteni a pálinkába, elhívni pár csajt randira, poroltóval lefújni haverokat, utcatáblát lopni.. stb.

2016. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

#4-es, ez az igazán izgalmas élet! :D

.

.

.

.

.

.

.

(Irónia)

2016. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Táncoltam a Morrisonsban. Gondolom ciki lehetett, mert úgy néztek rám. És nem is biztos, hogy úgy táncoltam, ahogy gondoltam.
2016. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írtam már egy hasonló kérdésnél is, ide is bemásolom.


Külföldön dolgoztam sportmasszőrként, egy női kosárcsapatnál.

Megnyerték a területi bajnokságot, és hatalmas buli vette kezdetét.

A csapatkapitány(férfi volt, meg házas, időben lelépett mert látta ennek nem lesz jó vége), és maradtam férfiként a segédedző meg a raktáros, aki a pályagondnok is volt.

pár lány közben elment a csapatból, nekik volt pasijuk, a többi a sárga földig leitta magát, velünk együtt.

na ott hogy mi volt, inkább nem írom le, de egy gruppeszex film forgatása ahhoz képest kutyafüle.

reggel arra ébredtem hogy összevissza vagyok karmolva, a kolbászom tele harapásnyommal, és az egyik csaj feje az ölemben volt, úgy aludtunk el.

Majdnem mindenki meztelen volt a sportclubban.

Mikor kijózanodtunk, előkerestük a mobilos képeket, amik az este készültek, majd miután megnéztük, és több órán keresztül emésztgettük, amit ott láttunk, közös megegyezéssel mindenki törölte az összes képet.

utána megházasodtam és mintapolgári életet élek, ezt az élményt meg igyekszek elfelejteni.

2016. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!