Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy magyar ember világosbar...

Ha egy magyar ember világosbarna hajú, kék szemű és nagyon világos bőrű, elképzelhető, hogy csorog benne német vagy valamilyen keleti szláv vér? Melyik az a nemzet, ahol aránylag sok hasonló kinézetű embert lehet találni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 19:21
 1/7 A kérdező kommentje:
A legjobb példaként őt tudnám hozni: [link]
2016. júl. 6. 19:29
 2/7 Inessential ***** válasza:
87%

Szerintem elképzelhető.

De nem biztos.

2016. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországban sok ehhez hasonló ember van.
2016. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, Palvin Barbarának szerintem egyáltalán nem szlávos az arca. Meg neki nem is valami világos a bőre.
2016. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból, szerintem már nincs olyan magyar ember, akinek ne lenne valamilyen germán vagy szláv felmenője. Körülöttünk szlávtenger, nyugatra pedig németek, és az ország sosem volt izolált etnikai szempontból (mint pl Japán). És akkor még törökökről nem is beszéltünk, ők is évszázadokig voltak nagyon közeli szomszédok. Tehát akár egy fekete hajú, kissé sötétebb bőrű (nem cigány vagy néger) magyarnak is simán lehet árja bajor felmenője is.
2016. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a válaszokat Mindenkinek!!! :)
2016. júl. 7. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azok kozelkeletiek akiknek kek a szeme valojaban nemet felmenoik vannak? ;DD
2016. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!