Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy normálisan...

Miért van az, hogy normálisan viszonyulok másokhoz és velem mindig bunkóan viselkednek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történt, hogy semmi rosszat nem mondtam az illető el, de ő alpári módon kezdett el velem beszélni és sértegetett. Néha komolyan azt gondolom hogy velem van a baj, mert túl kedves vagyok és ez idegesítő másoknak..

Hol pedig a származásom miatt is érnek beszólások (apa részéről olasz vagyok). Volt hogy valaki csak szimplán lec*gányozott emiatt.

Szóval komolyan nem értem az embereket.. Soha életemben nem bántottam senkit, de engem mindig érnek bunkó beszólások.

Néhány ismerősömet megkérdeztem és azt mondták, hogy szerintük nagyon inádnivaló vagyok és nincs velem semmi gond.

Tehát kicsit kezdem azt érezni, hogy mindegy mit csinálok, ígyis-úgyis találkozni fogok ilyenekkel és nem tudom hogyan tudnám elkerülni az ilyenekey mert nagyon rosszul esik..


(17 éves fiú vagyok amúgy)


2016. júl. 7. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd,mit mondanak,hanem,ki mondja.

Unintelligens,bántó emberekkel sajnos,bárhol találkozhatsz.

Az ismerőseid,családid,akik fontosak,jó véleménnyel vannak rólad,ez a lényeg.

2016. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy rendes vagy, hanem az hogy nem a megfelelő emberrel vagy rendes. Tanuld meg felismerni a valódi embert az álarc mögött és ki fogod tudni szűrni a szemetet.
2016. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amíg nem ismernek meg félre ismernek.

Szimpla előítélet (sajnos)

Ne feledd ez nem téged minősít hanem őket

2016. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert egy gyik vagy more
2016. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!