Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nehéz folyamatosan...

Miért olyan nehéz folyamatosan belenézni valakinek a szemébe, főleg idegennek, legfőképp azonos neműnek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem nehéz.
2016. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Inessential ***** válasza:
Ez emberfüggő.
2016. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tiszta szándékkal nem nehéz, főleg azonos neműébe. Egyébként ezt ki lehet nőni úgymond, régebben voltam úgy, hogy ha tetszett egy pasi, akkor elpirultam ha a szemébe néztem, de ezt egyébként gyakorolni is lehet. Nem kell folyamatosan szuggerálni valakit, sőt nem is illik, valahogy meg kell tartani a köztes határt. Ha valaki soha nem néz a másik szemébe, arról feltételezhető, hogy hamis. Ha valaki elkapja a tekintetét, tetszik neki.

Én általában az emberek szemébe nézek, főleg ha érdekel amiről beszél. ha pedig én beszélek, akkor néha félre nézek ha elgondolkodom közben vagy gesztikulálok, de nem igézem folyamatosan.

2016. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésednek nincs alapja.
2016. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez valami evoluciós, kinek van nagyobb pötse dolog lehet
2016. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!