Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen egy erős nő?

Szerintetek milyen egy erős nő?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok annyit, hogy L/F, csak hogy tudjam a vélemény milyen neműé:)

2016. júl. 7. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem erős.

16/F

2016. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy értem miben mutatkozik be számodra, de köszi szépen:)
2016. júl. 7. 21:50
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
24%

Testsúlyának legalább harmadával dupla katonai nyomást csinál kettlebellel és testtömeg kétszeresével guggol. Az már elég jó.

24L

2016. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Nagy a bicepsze.

F

2016. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Személyiség könyörgöm, személyiség
2016. júl. 7. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem zuhan össze lelkileg, mikor 40 évesen temeti el a férjét, majd egyedül marad 2 kiskorú gyerekkel, (3 és 7 évesek)

Sikerült felnevelnie minket úgy hogy semmiben sem szenvedtünk hiányt.

17/f

2016. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Ismerek egy ilyen nőt.

140 kiló a drága, szumós.

Itt kezdődik a történet.

Tudom a személyiséget kérdezted, az is erőssége, olyan jelleme van a hölgyeménynek, ha annak nevezhetem, ahogy kinéz, hogy sok férfi remegne ha vele élne.

A férjét azt sajnálom, mert szegénynek, ami jutott házasság címszó alatt, nem leányálom.

A férfi dolgozik, kétkezi munkás.

Ő tarja el a nőt, hogy ő a sportkarrierjére koncentrálhasson.

Néha még hétvégén is dolgozik.Az asszony otthon tart 3 disznót, azt szokták levágni, hogy elég hús legyen a hűtőben, aminek java részét a nő eszi meg.

A szegény férje,70-75 kg lehet, és bizony itt kemény pofonok csattannak el, csak nem a férfi részéről.

Olyan szinten be van rendszabályozva a csávó, és ami itt lesz leírva, kérnék mindenkit vegye komolyan!!!, mert sajnos igaz.

A férfi egyik nap előbb végzett, ment is haza.

Arra nyitott be hogy nyögdécselést hall.(ezt utólag mesélte el pár ismerősének, onnan tudom én is).

A nőt(140kg), két tizenéves fiúcska kezelgette.

Ez történt.

A férfi benyitott a szobába, az asszonyt az egyik hátulról, a másik előlről kezelte.

Egy pillanatig hatásszünet volt, míg mindenki feldolgozta mit látott, és végigfuttatott magában egy programot, hogy most ebből mi lesz.

Az első aki megszólalt a nő volt, TAKARODJ KI TE SZERENCSÉTLEN, NEM LÁTOD DOLGOM VAN???

A férfi nem tudta mit csináljon, elment a kocsmába, leitta magát, onnan tudták az ismerősök is mi történt.

Szóval nem írnék többet jellemről, egyéniségről, ilyen egy erős, karakán nő.

Aki még nem ismert ilyet, ne is álmodjon ilyenről.

Még a látványa is gusztustalan.

2016. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
kigyúrt
2016. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Talpraesett/önálló és tanult/diplomás (elsősorban gazdasági vagy ügyvédi képzésen), a feminizmus mintaképe. Olyan karriert alakított ki magának, ami a saját gazdagságát is gond nélkül lehetővé teszi. Elengedhetetlen egy SUV (pl. BMW X6 vagy Audi Q5), aminek a kormányát a vékony csuklójával szexisen forgatja, szóval egyáltalán nem egy debella Brünhilda, csupán magas, hosszú hajú, de nőies testalkatú, akinek a társaságában még egy 185 centis latin beütésű alfahímnek is hevesebben ver a szíve. A többi átlag alatti pasi meg bűntudatot érez, ha egyáltalán rájuk pillant. A LinkedIn-n láttam néhány ilyen nőnek az adatlapját, akik a Corvinuson vagy külföldön végeztek. Természetesen nem linkelhetem be őket ide, de ha el kéne képzelni egy ilyen típusú nőt, akkor ilyennek képzelném:

[link]

[link]

[link]

F/24

2016. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az "Egy csodálatos elme" című filmben lévő női karakter nekem az ideális és erős nő. Okos, kitartó, racionálisan dönt. Arra a nőre, aki képes teljesen megalázni magát, mert szerelmes, nem tudok erős nőként tekinteni.

23 F

2016. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!