Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miként szerezhetnék aláírást...

Miként szerezhetnék aláírást Palvin Barbitól?

Figyelt kérdés

Átböngésztem utána a deepwebig mindent, de sehol semmi elérhetőség/nyilvános autogramcím..

Írtam az egyetlen elérhető e-mail címre amit a hivatalos oldalán találtam, de nem sok reményt fűzök ahhoz sem.


Mit tehetnék?


2016. júl. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Minek akarsz tőle autogrammot? Szerintem ha kimész pestre, méterenként találsz egy modell piicsát, aki szinte úgy néz ki mint ő. Rengeteg ilyen lány van még rajta kívül, akinek az egyetlen értéke, hogy létezik, van, mutogatja magát, és emiatt ő különleges, híres, megél belőle élete végéig. Annyit csinált érte, hogy megszületett... Annyira nem fair, hogy felszínes módon ezeket az embereket sztárolják, akik semmit se tudnak azon kívül, hogy szépek.
2016. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

#1: Ne haragudj, de te milyen alapon gondolod hogy Palvin Barbi nem tett semmit? És írod "felszínes ember" itt te vagy a felszínes ember. Irigy vagy, vagy azért mert nem nézel ki úgy vagy azért mert sohasem lesz olyan nőd mint ő.

Nem elég modellként csak a kinézetet adni, kitartás kell és sok minden ás feladása. Ő modell szakma mellett tanult is. Bejárta a világot, időjárástól, klímától függetlenül. Ezen kívül csomó olyan dolgot él át amit te nem fogsz. Hiába zavar, de ő sikeres és elismert! Sokkal sikeresebb mint 100 másik modell együtt. És ezért tenni is kellett neki és tett is már abban a korban mikor más lányok csak a Westendbe bóklásztak el!

2016. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Tudod mit tett ő abban a korban, amikor más lányok a Westendben bóklásztak? 13 évesen sétálgatott egyedül Bp. utcáin, amikor az Icon Model Management "felfedezte". De érdekes, hogy Claudia Schiffert is egy düsseldorfi diszkóban találták meg. Egyik sem tett semmit a sikeréért, azon kívül, hogy jó génekkel megszületett és megjött a motivációja miután megérezték a siker és pénz szagát. Azt meg ne mondd, hogy olyan borzasztó nagy kitartás kell a modellszakmához. Persze én is "fájó szívvel" hagytam volna ott a barátaimat/szüleimet, abban a tudatban, hogy dollármilliókat kereshetek, miközben annyi a dolgom, hogy félmeztelenül csücsörítsek a Bahamákon vagy Monaco-ban pózoljak a kameráknak. Egyébként ugye írtad, hogy a modellkedés mellett is tanult. Mond már meg légyszíves, hogy milyen diplomát szerzett, mert nekem erről nincs információm.
2016. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Az Erkel Ferenc Általános Iskola és Gimnáziumban végezte a tanulmányait, majd a Színyei Merse Pál Gimnáziumba járt."

Én ennyit találtam a tanulmányairól.

2016. júl. 8. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első megmondja az igazat!
2016. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!