Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jókedvű legyek vagy inkább...

Jókedvű legyek vagy inkább rosszkedvű?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pénzfeldobással döntsd el.
2016. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Inessential ***** válasza:

Most ez milyen kérdés?

Legyél olyan, amilyen lenni akarsz.

2016. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen ember az, aki ennyire döntésképtelen? Szerintem ne legyél se rosszkedvű, se jókedvű. Nevess, ha vicceset látsz, és szomorkodj, ha valami rosszat. Mit szólsz hozzá? Amúgy csak akkor nevess, ha tényleg kedved is van hozzá. Csak mások miatt nem kell tettetned a boldogságod. Ne igazodj máshoz, ne fogadd el minden esetben, amit mások mondanak (főleg ha egy nem megbízható személy mondja), de te se várj el semmi extrát másoktól fogadd el, hogy másmilyenek, mint te. Kivéve ha gonoszak és rosszindulatúak. Akkor azt ne fogadd el.
2016. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legyel kozombos, mint mindig. Mosolyogj parszor, ha szepet latsz, kacagj, ha bicceset es sirj, ha tukorbe nezel, mert ilyen kerdes utan en nem mernek magam szemebe nezmi.
2016. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jókedvű :) szerintem boldogabb lennél!


23F

2016. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem meg többet ne tegyél fel ilyen kérdést.
2016. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért ne? A 3-as válaszoló olyan szépet írt. Ez az egyik legjobb kérdésem, a 3-as válaszoló ráérzett az értelmére.
2016. júl. 10. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:
De jó egyeseknek, hogy ezt el tudják dönteni...
2016. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De jó másoknak, hogy tudnak gunyorosak lenni
2016. júl. 10. 18:30
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy nem gunyoros volt? Ha nem, akkor bocs. Bár én azt hiszem mindenki annyira boldog, amennyire megengedi magának.
2016. júl. 10. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!