Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 39 eves no vagyok, csaladdal,...

39 eves no vagyok, csaladdal, munkahellyel. Barataim sajnos nincsenek, nem tudom, miert, de nem is ez a kerdes. Azt vettem eszre, hogy idosebb emberekkel jobban megtalalom a hangot, mint a sajat korosztalyommal. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
Regota problema ez nalam. Nem erz, hogy rosszabb/butabb lennek masoknal. De valahogy senkinek sem szamitok. a munkahelyen jol kijovok mindenkivel, de nem alakul semmi tobb. Nem ertem... Kerem, elsosorban felnottek valaszoljanak!

2016. júl. 8. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy fiatal szeretőt.
2016. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne gond, egy 39 és egy 65 éves is ugyanolyan felnőtt ember. Még megérteném ha 12 évesen 35 évessel haverkodni furcsa lenne..


Barátokat ilyen korban hobbin keresztül könnyű szerezni. Pl. ha szeretsz úszni, menj le egy szenior klubba, ott rengeteg hasonló érdeklődésű embert találsz, könnyű barátokat szerezni. Nekem az összes barátom hobbin keresztül jött.

2016. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

38 éves férfi vagyok és nagyon sokat gondolkodom a barátság kérdésén (fogalmán) függetlenül attól, hogy nekem adatott néhány. Habár olyan igazi lelki jó barátnak egyiket sem mondanám, és talán nem is tehetnek róla. A személyiségemből adódik, hogy nem tárulkozom ki teljesen.

A te esetedben, talán több figyelemre van szükséged, és a környezetedben éppen az idősebb emberektől kapod ezt meg. (persze, biztosan nem ilyen egyszerű a megoldás)

Egy dolog biztos. Nem egyszerű barátokat találni.

Minden kapcsolat toleranciát, figyelmet, alázatot igényel, hogy működjön, ezt viszont nem adja az ember szívesen (főleg ha viszonzatlan).

Kitartás!! Néha teljesen váratlanul alakulnak ki nagyon jó barátságok, anélkül, hogy számítana rá az ember.

sok szerencsét.

2016. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok,nagyon koszonom mindazt, amit irtatok!
2016. júl. 8. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!