Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasszista lennék vagy mi a bajom?

Rasszista lennék vagy mi a bajom?

Figyelt kérdés

Fehér, magyar fiú vagyok.

Fogalmam sincs miért, de egy ázsiai ember (leginkább férfi) láttán hányingerem lesz.. Tehát teljesen megértem, hogy belül lehet, hogy ugyanolyan mint én, de külsőre valamiért minden más rassz elborzaszt..

Tehát egy néger külseje is undorító számomra, pedig semmi bajom velük, pl. a gengszterkultúrát is nagyon nagyra tartom, és az a négerek nélkül nem is lenne.


Nem amiatt nem haverkodnék más rasszú emberekkel, mert előítéletes lennék velük, csak egyszerűen képtelen vagyok a külsejükkel megbarátkozni.

Próbálok tenni ez ellen, mert zavar, de nem nagyon megy.

Emiatt pl más rasszú lányok sem igazán vonzanak, sőt, mondhatnám, hogy inkább taszítanak.

De vicces, mert például egy skandináv, vagy orosz csaj pedig még jobban bejön, mint egy magyar.


Elég felszínes a kérdés és néhol nyers is, de nem tudtam másképp megfogalmazni.


Tehetnék valamit?


16/F


2016. júl. 8. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Főleg,hogy a skandináv csaj europid. -.-
2016. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Képzeld el,az ösmagyarokban volt mongolid vér is.
2016. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez inkább fóbia,főleg,ha nincs is indokod rá.
2016. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Pszichiátria! Ott a helyed!
2016. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Inkább egy pszichológus profiljába tartozik ez. Mindenképpen érdemes szakemberhez fordulni.
2016. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Van ilyen, h kulsore nem talalod vonzonak a mas rasszu embereket. Ezzel nincsen semmi gond addig, amig nem emiatt teszel kulonbseget es helyezed hatranyba oket. Senki nem kotelez arra, h baratkozzal egy azsiaival, vagy egy negerrel. Ettol meg nem vagy rasszista, ha nem birod a kulsejuket.
2016. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy rasszista, mert nem azért nem tetszenek, mert utálod őket a származásuk miatt. Eleve ilyen az ember, hogy a számára szép emberekkel szívesebben barátkozik. De én úgy gondolom, hogy vannak szebb kínaiak is, ahogy nem minden néger vagy cigány bűn ronda. Bár a Magyarországon élő kínaiak tényleg elég csúnyák, de ez van. Én is így vagyok vele, máshogy néznek ki, más a kultúrájuk, de emiatt nem utálom őket.
2016. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%

Tudod, lehet, emberileg nem más, így nem vagy az.

Csak külsejükkel nem vagy kibékülve.

Más meg mindenféle bogártól undorodik, de tudja, belül csak megszülettek és élnek.

2016. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sunshinedoll ***** válasza:
7%
Az bizony.
2016. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagy rasszista. Én elfogadónak érzem magam, semmi bajom másokkal, nem gondolom, hogy bárki rosszabb lenne. de ettől még nem vonzódom négerekhez. Nekem a fehér bőr tetszik, taszít a vastag ajak és a göndör haj. Rájuk meg jellemző általában. Az ázsiaiak se tetszenek. Kis szem, olyan arc, ami nem az esetem. Ettől senki sem rasszista, ez olyan, mintha ne jönnének be a szőkék, és kész.


Viszont a hányinger az vagy túlzás, vagy furcsa.

2016. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!