Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogy viselkedik...

Szerintetek hogy viselkedik egy nagyon laza ember?

Figyelt kérdés
Ti kire mondjátok hogy o laza?
2016. júl. 8. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon lazán.
2016. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Felszabadult létformát gyakorlókra.
2016. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
A laza az a higgadt, a nagyon laza meg a beleszarós típus.
2016. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csoszog,megbízhatatlan,és tahó.
2016. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szétesik.
2016. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Olyan aki menő, aki vágja a vakert.. átérzed tesó...


Na ilyenek. Vékony, általában valamilyen sapkát hordó hülyegyerekek, akik meg vannak győződve róla, hogy ők a legkeményebbek. Se nem férfias, se nem menő, amit ezek művelnek. Csak néhány letoltgatyájú vesztes, akik annyira életképtelenek, hogy az egyetlen örömöt a vagánykodás és a mások lejáratása okozza nekik. Szeretik kisebbek előtt produkálni magukat, mert ott nagynak érzik magukat.

2016. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem a laza nem feltétlen negatív jelző. ha valaki simán laza, akkor szerintem higgadtan kezeli a dolgokat, ha középiskolára gondolunk, akkor nem parázik rá a dolgok nagy részére, persze egészséges mértékben benne van az izgatottság.

rám sokszor mondják hogy laza, de ezt csak megemlítettem, talán érdemes. általában akkor mondják, ha egy ember véleménye nem izgat. ritka, de van ilyen.

egy nagyon laza ember sem biztos, hogy tahó és csoszogva jár (szerintem). de azért merőben más, mint a simán laza.

2016. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!