Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokása sokaknak dolgoka...

Miért szokása sokaknak dolgokat gyűjteni? Mire jók a gyűjtemények?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak simán dolgokat, akkor azért mert mondjuk kellemes emlékei fűződnek hozzájuk.


Ha meg arra gondolsz hogy valaki pl babákat meg ilyeneket gyűjt, akkor az azért van mert azokban a dolgokban talája meg a boldogságát.

2016. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek nem gyerekes az ilyesmi?
2016. júl. 8. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gyerekes?

Ha van akit ez tesz boldoggá akkor csinálja.


Persze van aki már beteges gyűjtögető,mert olyan traumák érték amik miatt ebbe menekült, na nekik orvosi segítség kell.

2016. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MZ.per.X ***** válasza:
52%
Miért lenne gyerekes valami, amit az emberek 99%-a csinál?
2016. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem gondolnám, hogy olyan sokan csinálják.


Én amúgy nem ellene vagyok, én is gyűjtök dolgokat, csak nem tudnám megmondani, hogy miért. Én belépőjegyeket gyűjtök.

2016. júl. 8. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Én is rengeteg mindent gyűjtök. Régen egy szekrénnyi wc papír gurigám volt, meg a pet palackról gyűjtöttem a kis karikákat ami lejön a kupakról, ha felbontják. Gyűjtöttem még az 5 forintost, abból volt 25 kilónyi, ami kb 25000 forintot ért. Makettezem, úgyhogy tele van az egész plafonom kis repülőkkel, a polcaim meg tankokkal. Itt nem a gyűjtés a lényeg, de az is benne van egy kicsit. A többit igazából nem tudom, hogy miért gyűjtöttem, csak jó volt látni, hogy ilyen sok van belőlük.
2016. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Amúgy hány éves vagy? Én 23.
2016. júl. 8. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 22
2016. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Inessential ***** válasza:

Én 5 Forintosokat gyűjtök.

Nincs különösebb oka, csak annyi, hogy egyszer volt nálam egyszerre kb. 10-15db és beletettem őket egy üvegbe...azóta ebben az üvegben több, mint 2700Ft értékben vannak 5Forintosok. Lassan betelik az üveg.

2016. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2016. júl. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!