Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csendes, félénk, visszahúzódó...

Csendes, félénk, visszahúzódó valakiből hogyan válhat szókimondó, laza, magabiztos ember?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan görcsös természet vagyok, nagyon szigorúan veszem az önkritika fogalmát, sosem nyilvánulok meg, utána meg depresszióba esek. Mindehez társulnak az önértékelési problémáim, önbizalomhiányom, meg folyamatosan azon parázok, hogy megfeleljek mindenkinek. Így nem tudok igazán boldog sem lenni, úgyhogy kérlek segítsetek!

2016. júl. 8. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy életkort kérhetnék?Nemet?
2016. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16/L
2016. júl. 8. 21:00
 3/6 anonim válasza:

Szerintem a saját személyiséged alakítsd ki hogy legyen önbizalmad tudd ki vagy, saját magadnak tudj meg válaszolni kérdéseket. Tudd ki akarsz lenni? Olvass, tudakolózz, értékeljenek az emberek.... Beszélgess emberekkel is... Tudd mi van a világban.. :) legyen saját érdeklődési köröd is amiről tudsz beszélni, ha van lehetőséged sportolj a suli csapatban, amit szeretsz amiben jó vagy azt fejleszd. :)

Én is nehezen nyíltam meg ilyen korban

22/ L

2016. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is, csak fiúban. Ha van egy ismerősöd a közeledben, aki pont ellentétes személyiség, és van köztetek közös hangsúly, akkor talán tudsz róla mintát venni, megpróbálni felvenni a stílusát. Én ezt csináltam, és részben vannak sikereim.
2016. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak szard le, ha nem tudod, akkor bukta.

Egy életed van, azt ne úgy töltsd már, hogy ez meg az mit mond. Legyél csinos, mosolyogj sokat, és ne gondold túl a dolgokat.

2016. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rövid távon alkohollal! Pár feles után csak úgy árad a magabiztosság. Gyakorlassal már józanul is. Gyakorolj különböző szituációlba magabiztosan mozogni. Úgy sétálj be, hogy te mindent frankón csinálsz. Ki ha nem te? Ha meginog a dolog, és érzed, hogy nem úgy sikerült valamit mondani, ne ijedj meg, csak menj tovább úgy ahogy egy laza valaki tenné. Legközelebb már jobban megy majd. Ehhet figyelheted hogy viselkednek azok, akikhez hasonlítsni akarsz.
2016. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!