Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most rossz ember vagyok, mert...

Most rossz ember vagyok, mert ezen meghökkentem?

Figyelt kérdés
Adott egy 25 éves kisfaluban , közepesen eldugott helyen szüleivel lakó làny, neten ismerkedünk. Biztosìtàsi ügynök (munkaügxi hivatal közvetìtette ki) szerinte az munka hogy hetente 5-6tàrgyalàst lebonyolìt valamelyikért óràkat utazik mert se jogsija se autója. Szerintem ez nem egy főàllàs de ezen kicsit lepődök meg, hogy szerinte mekkora jó munka. Irta keverőtàrcsàs mosógépük van na bumm megesik. Aztàn az se lepett meg hogy vàlyog hàzban laknak. De azért amitöl kicsuszott a kezemből a telefon amikor mosolyok közt ìrja nincs nàluk bent a hàzban vìz. A faluban biztos h van vezetékes az utcàjukban is valószìnü de furt kut hàzi vizmü se olyan nagy dolog...Tudom nyomor telepeken ennyi sincs sokaknak. De azért mai vilàgban nem alapvető hogy legyen a normàlis emberenél? Vagy én vagyok elkényeztetett ficsúr?? 80éves tényleg vilàg végén lakó 20fös zsàkfalu nagyimnak is van a nyàri konyhàban egy mosogató ami 2 medencés meg egy 80l villanybojler.

2016. júl. 8. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozzád való ez a lány. Olyan amilyen...
2016. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, tényleg elég elmaradott környezetben élnek. Fúrt kút már minimum, remélem nem a betongyűrűs kútból isznak? Durva, sajnos mély szegényeknèl még van ilyen.
2016. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől, miért lennél rossz ember. Egyszerűen, az ismeret hiánya. Tudok én is ilyen körülmények között élőkről. A maguk kis világában, még boldogok is.
2016. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hàt nagyszüleimnél 15m mély kútba olyan tiszta vìz van ha még onnan is isznak na bumm. De egy fürdőszobàra nincs igényük .... Ne mondja senki ìgy olcsóbb... Még egy kérdés inkàbb nőkhöz intim higénia szőrtelenìtés mennyire lehetséges igy? Mondjuk anya is a napozó àgyon csinàlja a làbàt szomszédba is a hinta àgyon epillàlnak (hülye hangra figyeltem fel) .. na de nem csak a làb érdekel màs is ...;))
2016. júl. 8. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Na ez az! Én már a párom zuhanykabinjában is nagyon nagyon nehezen tudok szőrteleníteni. Kész művészet.
2016. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Üres tükör ***** válasza:

Melyszegenyseg. Neked ugy latszik fogalmad sincs arrol, hogy Magyarorszagon eleg sok hely van, ahol meg viz sincs. Kutat furni meg nem olcso mulatsag.

Nehez kimaszni egy ilyen helyrol.

2016. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!