Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyomják ennyire sok...

Miért nyomják ennyire sok ember a hülyeséget?

Figyelt kérdés

A kérdés lehet rosszul lett megfogalmazva, de itt egy jó pl vezetésbe. Miért van ennyi sötét ember most komolyan? vezetésbe is ugyan az vehető észre mint mondjuk egy vásárlásnál.. Lassitás helyett vagy előzékenység helyett inkább rányomja a gázt, fél hogy nehogy lemaradjon, arra a kis csöpp esze nem gondol olyankor hogy ezzel még balesetet is okoz ?

Miért van az hogy sokan a szabályok teljes ellenkezőjét csinálják, ennyire nincs realitás érzékük ? ha nem megy valami, miért gondolják azt hogy na akkor jobban megnyomom és akkor jobb lesz ? Mi ennek a pszichológiája ez már beteges.

Vagy pl szemből jönnek, de már annyira várja hogy előzhessen hogy átlép már az én sávomba és épp hogy elmentünk egymás melett már nyomja.

Hova sietnek ennyire a gyökerek ? Mit akarnak ezzel elérni, ennyire nem mérik fel, tényleg egyáltalán nem vall normális emberre az ilyen viselkedés.

Vagy még egy példa, sokszor nőtől látni, de férfiból is, fizikailag nincs hely, de bejön, benyomja magát. Hogy képzeli mikor nincs fizikailag hely, mégis ? mi jár ilyenkor a fejébe az ilyen embereknek vagy, mire gondolnak ? Ezekből nagyon úgytünik mintha arra mennének hogy balesetet okozzanak vagy ütközzenek.

Meg autópályán araszolgatás, torlódás, épp h lehetett menni de kiszámithatattlan volt hogy mikor fog fékezni az elöttem lévő kocsi. ehhez képest, nagyon sok olyan van akik nem mérik fel ésszel, nem látják szó szerint hogy mi van, és úgy nyomják h teljesen rámmegy az elötte lévő kocsira. Én az ilyentől komolyan úgy őszintén megkérdezném, hogy mit lát ? vagy lehet rossz a szeme, vagy passz.. azt se értem hova siet, mi olyan nagyon fontos dolga van. idióták


2016. júl. 10. 00:59
 1/4 A kérdező kommentje:
A kedvencem mikor megyek 130al autópályán egy kis ideig a belső sávon, erre a semmiből ott terem mögöttem,megy 150el, és rám villant, mintha ő valami kis király lenne és neki tisztelet kell.. Az ilyen nem ismeri a kreszt, szabályokat ? nem tudja, hogy 130 az engedett ?
2016. júl. 10. 01:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne kis barátom, ha nem döcögnél 130al a belső sávban. Az nem arra való, hogy lefoglald.
2016. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te meg még olvasni sem tudsz.
2016. júl. 10. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:

130 a megengedett valóban, de itthon nincs akkora bűntetés mint pl. Svájcban, hogy ha nem tartod be azonnal jön a vastag csekk. Ezzel szemben Németországban az összes autó ledudálna mert nincs 130-as limit. Itthon 140-el még simán megengedett menni, lehet csekket sem kapsz még ennyiért. Viszont az íratlan szabály az, miszerint a belső sávban az menjen aki előz épp. Ezzel te is balesetveszélyes vagy, csak nem veszed észre. Nincs jobb mikor mondjuk egy profi hivatásos sofőr előtt totyog egy okoska mert ő jobban tudja mennyivel kéne mennie, de fix hogy balesetet 10x is előbb a döcögő okoz. "az én jobban tudom" gondolkodás sosem vezetett előre.

Sőt bizonyos emberekből mégnagyobb agressziót tud előhívni, ezáltal okozva mint említettem a balesetveszélyt.

Nos, egyet tehetsz nem neked kell mindenkit megmenteni még ha azt hiszed ezzel azt teszed. Mert lehet elszabadul a figura de már annyira felbasztad az agyát hogy a következő kanyarban felborul, és halált amiatt nem érdemel senki csak mert nem akar PONT 130 kilóméterperórával menni mögötted.

Ha meg azt gondolod megértedmli, akkor miről beszélünk?

Ne papoljon olyan a felelősségről, aki csak a saját igazát véli jó útnak, és az összes többi dögöljön meg ügye.

Amúgy meg hogy hova sietnek? Rengeteg oka lehet. Mi pl munkába szoktunk sietni néha, ha késés (forgalom/baleset) miatt csúszás van. Illetve ezer ok miatt sietnek.

Ha valaki vagizásból "siet", és nem érzi az autót, azt meg jobb elengedni ember!

2016. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!