Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősek miért hajlamosak...

Az idősek miért hajlamosak túlhangsúlyozni a szexualitást?

Figyelt kérdés

Már sokszor tapasztaltam, hogy előszeretettel beszélnek róla társaságban, ilyen jellegű poénokat sütnek el, megjegyzéseket tesznek, facebookon is ilyeneket osztanak meg...


Ez az "aki nem csinálja az beszél róla" tipikus esete?


Mert ebben a korban már hormonálisan nem annyira kéne késztetést erezniük mint a tinédzsereknek és a fiatal felnőtteknek. Mégsem erre utalnak a jelek.


De tudom hogy lehet később is szexuális életet élni, nem is sajnálom tőlük, de miért reklámozzák ennyire?



2016. júl. 10. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Mert Rihanna is reklámozza.
2016. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
szerintem nemcsak az idősek, hanem a tinik is túlhangsulyozzák, vagy inkább túl sokat beszélnek a szexről. pedig "bolond az, aki a farkával dicsekszik" - hogy Moldovát idézzem :)
2016. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan, mint amikor a fiatal fiuk az öltözőben félnek nehogy meglássa valaki a kukijukat.

Az öregek meg le föl lófrálnak tök meztelenül. Szerintem azért beszélnek a szexualitásról, mert nekik olyan mint a főzésről beszélgetni súlytalan. Gátlásaik nincsenek, pláne a kedvencem az amikor két öreg arról beszélget az öltözőbe, hogy mi volt az urológusnál meg, hogy a Jóska most halt meg. Illetve az még jó, hogy az összes 40-60 éves pasi nyomja a ne nősülj meg soha szöveget.

Facebookon nem láttam még olyan megosztásokat amikről te beszélsz.

2016. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

"ebben a korban már hormonálisan nem annyira kéne késztetést erezniük"


Olvastam egy cikket, egy 40 éves nő írta, hogy milyen jogon mondják meg a huszonéves csitrik, hogy mit vehet fel, meg milyen hosszú lehet a haja. És igaza van. (Pedig én is huszonéves vagyok.)


De amíg nem értél meg egy kort, addig pofa lapos. Lefele oszd az észt, a fiatalabbaknak. Te sem akarod majd, hogy egy kis senki beszóljon, hogy szerinte mit kéne érezned.

2016. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"De amíg nem értél meg egy kort, addig pofa lapos. Lefele oszd az észt, a fiatalabbaknak"


Neked mi bajod? Kicsit bunkó vagy nem gondolod?

Nem mondom meg mit érezzenek, sehol nem írtam ilyet. Ez biológia.

2016. júl. 10. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

"Ez az "aki nem csinálja az beszél róla" tipikus esete? "


Mégis honnan veszed, hogy nem csinálják??? Vannak akik még 70 éves korban is aktív szexuális életet élnek. Csak azért, mert nem előtted csinálják, nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem is csinálják! :D


És miért ne beszélhetnének róla? A tinik meg huszonévesek is folyamatosan csak a szexről beszélnek, akkor harminc-negyven éves kor után miért kéne ebből titkot csinálni?

2016. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Szerintem csak próbálnak jópofának meg nem unalmasnak és fiatalosnak tűnni. Elvégre manapság már kevésbé tabutéma a szex, mint mondjuk két generációval ezelőtt, gondolom próbálnak lépést tartani, és azt mutatni, ők milyen jófejek meg lazák, közben csak totál creepy és visszaaszító, ha egy 60 éves pasi poénkodik nekem a szexről fúj
2016. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
A lepontozás ugyanakkora bunkózás.
2016. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Szerintem a kérdező nem arra értette, hogy nem beszélhetnek róla az idősek, egy csomó idős ember él egészséges szexuális életet, de attól még elég ízléstelen dolog a facebookon megbeszélni ezt, nem? :D Korosztálytól függetlenül. Az idősebbekre pedig jellemzőbb, hogy ilyeneket kiírnak, megosztanak, vagy szexuális dolgokra utalgatnak.
2016. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sunshinedoll köszi, pontosan így értettem. Nem tudom a többiéknek miért nem ment át a lényeg.
2016. júl. 10. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!