Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? (Jon Bon Jovi "kényszerítve" egy esküvőn, hogy énekeljen. )

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=d2QutKNfAPc


Csak kíváncsi vagyok a véleményekre. Jon Bon Jovi vendégként volt jelent, a menyasszony hívta meg, nem énekesként.


2016. júl. 10. 22:17
1 2
 1/11 Inessential ***** válasza:
Semmit.
2016. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy viccesen, megtiszteltetésnek szánták, de akkor sem helyes, illet volna mondani neki, honnan tudni milyen kedve van stb.
2016. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A semmitnél kicsit többet légyszi, ha semmit, akkor ne írj, köszi.



Második: köszi, én is azt gondolom, hogy ilyet csinálni elég pofátlanság, mármint az énekesnő részéről.

2016. júl. 10. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy láttam, nem nagyon kellett kényszeríteni. Szerintem egy ilyen belefér, és nyilván jól is érezte magát. Ettől jó fej, hogy egy ilyen összejövetelen is énekel, nem csak milliókért egy stadionban. Teljesen rendben volt ez így. Jó kis vidi. :)
2016. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hmm.. Én meg pont úgy látom az arcán,hogy kínosnak érzi. Ha meg már a csaj kényszerítette,akkor minek rondít bele az ordenáré hangjával? Azt hitte majd ez jobban viszi a prímet mint az eredeti?
2016. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is inkább a kellemetlen érzést látom az arcán, meg a menyasszonyén is a videó végén. Szerintem az operatőr pofánfilmezte, a csaj már ott táncolt előtte, a fél társaság videózta...
2016. júl. 10. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Látszódik hogy amikor feláll nem olyan örömmel teszi, de szerintem a végére élvezte amúgy.
2016. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akar nem énekel. Itt nem láttam sem fegyvert sem semmi kényszerítő körülményt.. ez gesztus volt tőle a párnak. Nem pedig az énekesnőnek. Egy felfuvalkodott hólyag hidd el nem áll fel és énekel.
2016. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez baromság utolsó. Megnézném hogy mondanál nemet úgy hogy az egész vendég sereg, a munkások mind követelnék hogy énekelj, és mindenki figyelme rád fókuszál! Ha meg mégis nemet mondanál nem hiszem hogy jó lenne ott maradni azokkal az emberekkel.
2016. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is az utolsóval értek egyet, és szerintem a menyasszony is zavarban volt.
2016. júl. 24. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!