Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek komoly elvárásaik vannak a fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
igen csak még nem találtam meg
2016. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi számít komoly elvárásnak? :)
2016. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelen, és én sem találtam ilyet még, vagyis igen, de foglalt volt, úgyhogy tabu. Sokan emiatt válogatósnak tartanak, pedig nem, csak úgy gondolom, hogy az ember olyannal kezdjen kapcsolatba, aki megfelel az elvárásoknak. Hiszen amúgy mi értelme? Nem célom szakítani pár hónap után azért, mert olyan tulajdonsága van mait nem bírok elviselni. Persze az elvárásoknál nem olyanra kell gondolni, hogy legyen tökéletes, meg irtó helyes. Csupán az ésszerű keretekről beszélek. Legyen megfontolt, határozott, kedves...ilyenek.
2016. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol csak olyan lányok és férfiak vannak. Az relatív, hogy kinek mennyire számít valaki komolynak, de mindenkinek van elvárása a másik felé.
2016. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ehh, amíg nem szállítod le teljesen a nulla alá az elvárásaidat valaki miatt, még nem is voltál igazán szerelmes. :D
2016. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Nálam elvárás, hogy ne csaljanak meg. Akkor még nem voltam szerelemes? :D
2016. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na jó, de az nem elvárás a szerelmed személyével szemben, hanem alap egy kapcsolatban. :D
2016. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden ilyen elvárás. Az is, hogy ne hazudjon, ne lépjen félre, ilyenek. Relatív, hogy kinek mi az alap. Ismertem olyan lányt, aki nem szakította a pasijával, hiába csalta meg jó párszor :S
2016. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!