Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van herótom attól,...

Csak nekem van herótom attól, hogy önmagukat nem találó emberekre azt mondják, hogy, , életképtelen" és, , élősködő"?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a bajom, ha olyan valakire mondják, aki emberileg egy nulla. Hanem itt az a gond, hogy sokszor olyan egyének kapják meg ezeket a jelzőket, akik még nem tudták eldönteni, hogy mit akarnak csinálni az életben, egyelőre nem találják helyüket. Miért várják el tőlük, hogy olyan dolgot csináljanak, amit gyűlölnek? Jaaa, hogy a ,,szomszéd tehene" mentalitás. Szomorú. Más is van ezzel így?
2016. júl. 12. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

sokan mondják, hogy "nem találta meg még a helyét", de aki nem is keresi, na azok általában csak élősködők! életképtelenek!


23F

2016. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azok az emberek is megkapják, akik TÉNYLEG keresik önmagukat, hallottam már sokszor.
2016. júl. 12. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell foglalkozni vele? Én sosem vettem fel az ilyen dolgokat, még is élek, még is megy az élet. Mindig mosolyogva hallgattam az okos embereket, akik más életébe okoskodtak bele csak közben a sajátjuk meg egy nagy kaka volt.
2016. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem inge, ne vegye magára. Ilyen egyszerű :D Kérdező, nem szabad minden apró emberi hülyeségen fent akadni, mert akkor egy idő után a hajad fogod tépni :D
2016. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem mindenki akar a gyárban robotolni havi 70-ért...
2016. júl. 12. 11:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de ez akkor is dühítő. Miért fáj másoknak az, hogy nem mindenki elégszik meg a gyári melóval?
2016. júl. 12. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért olyan is van, hogy 25 évesen nem találja a helyét és mégsem dolgozik és még mindig apuka tartja el, holott már lassan saját családjának kellene lennie. Ha nem is akar dolgozni semmit mondván, hogy nem találja még a helyét, akkor az ilyen élősködő. Mondjuk amíg egy fiatal iskolába jár, addig szerintem természetes, hogy a szülők pénzéből él, de szerintem olyan 23 éves kortól azért már illik keresni és dolgozni akár iskola mellett.
2016. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az tényleg gusztustalan, ha valaki direktben eltartatja magát. De van olyan is, aki mentális problémák miatt nem dolgozik. Egyik közeli ismerősömet folyamatosan szekálták a szülők, hogy húzzon dolgozni, de a srác súlyos depressziós volt. (Nem mondta, de sütött róla.) Az ilyen szülők minek vállalnak akkor gyereket???
2016. júl. 12. 11:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves volt akkor a fiú? Dolgozott valaha? Az erőszak sem megoldás, de az a legrosszabb, ha nem is akar tenni ellene. Ha becsavarodik, csak rosszabb lesz. Pszichológus, aztán ha helyrejött, akkor munka.
2016. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Üres tükör ***** válasza:

"Bocsánat, hogy nem mindenki akar a gyárban robotolni havi 70-ért..."


Az oke, hogy valaki nem talalja magat, de a kenyerrevalot meg kell keresni. Nem tartathatja el magat olyan alapon, hogy nem talalja onmagat. Addig amig keresi dolgozzon valamit, aztan ha megtalalta onmagat utana csinalja azt amit szeret.

2016. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!